Třinec – Poľsko 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Ľubľana 6:1 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 3:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 7:1 (kon.) | Prostějov – Toruń 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 6:2 (kon.)

49:52
    Tomáši Tupému nevyšel výlet do útoku, ale domácí mají výhodu přesilové hry. Spartak hrál v šesti mužích v poli. Na trestné lavici pyká Miloslav Barták.

38:02
    Maryška na ledě po zákroku jednoho z hostů, do kterého se pustil Adam Popelka. Jak on, tak provinilec Siřiště na trestných lavicích. Hostující hráč vyfasoval za faul kolenem ještě osobní desítku. Lukáš Maryška bude v pořádku.

34:53
    Dvě minuty na obou stranách, na straně Vajgaru Lukáš Maryška, na straně Spartaku Marek Moucha.

34:09
    Tomáš Tupý, dvě minuty podražení.

22:18
    Bárták dvě minuty za napadení.

18:38
    Kohút si došel před brankou pro faul, Zdeněk Jelínek dvě minuty za podražení.

15:30
    V další šanci Kupec promáchl. Otevírají se dvířka na domácí střídačce, Ondřej Chmel dvě minuty za podražení.

13:03
    Lukáš Maryška dvě minuty za nedovolené bránění.

09:41
    První hradecká formace zatlačila hosty před Čekala a z toho vyplynul faul pro Radka Šádu, dvě minuty hákování.

00:22
    Kocarova rána sražena hostující obranou a máme tu první vyloučení, dvě minuty pro hostujícího Šádu za nedovolené bránění.

Jan Wirkner

Góly a asistencie: 7. Záhora (Tržil, Tupý), 9. Trummer (Pribyl, Horváth), 23. Skokan (Záhora), 29. Mazanec (Skokan, Záhora), 39. Chmel (Kocar, Kupec), 53. Přibyl (Horváth, Trummer), 58. Dvořák (Kupec) - 49. Siřiště (Moucha)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Maryška, Trummer, Kohút, Tržil, Popelka, Přibyl, Fiala, Tomšík, Mazanec, Záhora, Skokan, Jasanský, Schmidt, Horváth, Tupý, Kocar, Dvořák, Kupec, Chmel.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal, Jíra - Šáda, Martínek, Beneš, Kasalý, Jelínek Z., Čurilla, Votápek, Hadrava, Barták, Moucha, Knězů, Siřiště, Vrátný, Kubíček, Zadražil, Hubata, Jelínek M.

Rozhodca: Slavík - Sváček, Erben.