Maďarsko – Srbsko 26:23 (kon.) | Argentína – Tunisko 23:25 (kon.) | Dánsko – J. Kórea 26:24 (kon.)
Island – V. Británia 41:24 (kon.) | Španielsko – Chorvátsko 25:30 (kon.) | Francúzsko – Švédsko 29:26 (kon.)
Francúzsko
29:26 (18:12)
Švédsko
Pondelok 06.08.2012, 22:15Olympijské hry - muži

Máme tu koniec stretnutia, ktoré sa líšilo polčasmi, kým v prvom suverénne dominovali Francúzsky hráči, v druhom zasa tí Švédsky, no náskok svojho súpera už nedokázali dotiahnuť. Francúzi sa tak umiestňujú na druhom mieste v skupine práve pred Švédmi. Prajem dobrú noc. (29:26) (23:47:11)

60
    Koniec zápasu. (29:26) (29:26)

60
    Abalo (FRA) dáva bodku za týmto stretnutím. (29:26) (29:26)

60
    Ešte oddychový čas Francúzov. (28:26) (28:26)

60
    Začala sa posledná minúta stretnutia. (28:26) (28:26)

59
    Andersson bo Švédskej bráne je úspešný a tak v predposlednej minúte stretnutia v útoku Švédi. (28:26) (28:26)

58
    Rýchly brejk Švédov z ktorého padá gól! (28:26) (28:26)

58
    Vylúčený Švéda Jernemyra pochováva nádeje jeho tímu na úspech v tomto stretnutí. (28:25) (28:25)

57
    Teraz sa brankári vyznamenali pri šanciach oboch tímov. (28:25) (28:25)

56
    Larholm znižuje. (28:25) (28:25)

55
    Daniel Narcisse (FRA) ppäť úspešný pri svojej strele. (28:24) (28:24)

54
    Ekberg znižuje na rozdiel 3 gólov. (27:24) (27:24)

54
    Prešľap na Švédskej strane. (27:23) (27:23)

52
    V zápätí zvyšuje Abalo. (27:23) (27:23)

52
    Švéd mohli íst na rozdiel 2 gólov, ale Ekberg "sedmičku" nepremieňa. (26:23) (26:23)

51
    Jakobsson (SWE) výskoku nádherne prestrelil aj Francúzske bloky. (26:23) (26:23)

51
    Začalo sa posledných 10 minút stretnutia. (26:22) (26:22)

50
    V zápätí zníženie na strane Švédska. (26:22) (26:22)

50
    Samuel Honrubia sa presadzuje, samozrejme ako inak ak nie z krídla. (26:21) (26:21)
    Francúzsko: Karaboue, Omeyer – Fernandez, Dinart, Barachet, Gille G., Gille B., Narcisse, Joli, Honrubia, Karabatič, Abalo, Sorhaindo, Guigou.
    Švédsko: Andersson M., Sjostrand – Gustafsson, Andersson K., Kallman, Jernemyr, Ekberg, Doder, Larholm, Karlsson, Jakobsson, Petersen, Ekdahl, Nilsson.