Egypt – N. Zéland 1:1 (kon.) | Mexiko – Gabon 2:0 (kon.) | Brazília – Bielorusko 3:1 (kon.)
Japonsko – Maroko 1:0 (kon.) | Senegal – Uruguaj 2:0 (kon.) | J. Kórea – Švajčiarsko 2:1 (kon.)
Španielsko – Honduras 0:1 (kon.) | Veľká Británia – SAE 3:1 (kon.)
Brazília
3:1 (1:1)
Bielorusko
Nedeľa 29.07.2012, 16:00Olympijské hry - muži

Brazília zaslúžene vyhráva tento zápas. Celý prvý a aj druhý polčas bola očividne aktívnejšia. Bielorusi sa držali hlavne kvôli úvodnému gólu. Brazília do polčasu ešte stihla vyrovnať a po zmene strán pridala ďalšie dva góly.

Držanie lopty: 69% - 31%
    Strely (na bránu): 19(7) - 5(3)
    Fauly: 7 - 16

Ďakujem za pozornosť a prajem vám príjemný zvyšok dnešného dňa. (17:58:26)

90+2
    Brazília dala gól!
    Neymar teraz predviedol svoje geniálne futbalové umenie! Krásnou samostatnou akciou si prešiel cez dvoch obrancov Bieloruska, pätičkou našiel OSCARA a ten tvrdou strelou pod brvno strieľa tretí gól Brazílie!

90
    Máme tu poslednú minútu riadneho hracieho času, uvidíme, o koľko si dnešný zápas predĺžime.

89
    Brazília už mohla vyť vo vedení o dva góly. Oscar zahral parádne priamy kop, no brankár Bieloruska Gutor zasiahol ešte krajšie !

86
    Tréner Brazílie napokon o minútu nato využíva aj poslednú možnosť vystriedať. Z hry stiahol Hulka, namiesto neho tam poslal Danila.

85
    Aj Brazília vystriedala, keď Alexadra Pata vymenil Lucas.

81
    Bielorusi využívajú posledné striedanie. Z ihriska odchádza Kozlov a nahrádza ho Gavrilovich.

80
    Žltá karta pre Bielorusa Draguna.

78
    Druhé striedanie v bieloruskom tíme. Z ihriska odchádza Kornilenko a nahradil ho Zubovich.

76
    Bielorusi už absolútne nevýrazní. Aj keď sa na chvíľu dostanú k lopte, dlho pri nej nevydržia a získajú ju zase Brazílčania.

73
    Držanie lopty 67% - 33%. Brazilčania zatiaľ zaslúžene vyhrávajú.

70
    Prvé striedanie Bieloruska. Z ihriska odchádza Aleksievich a prichádza Voronkov.

68
    Veľká šanca Brazílie. Rafael si zabehol za bieloruskú obranu a chcel nájsť Pata, ten si však myslel, že za ním je niekto z jeho spoluhráčov a nepochopiteľne loptu prepustil, aj keď mohol zakončiť.

65
    Priamy kop NEYMARA asi z 29 metrov. Krásnou tvrdou a presnou strelou umiestnil loptu do pravého horného rohu.

64
    Prvé striedanie v zápase. Z ihriska odišiel Sandro a nahradil ho Ganso.

62
    Brazilci budú mať výhodu priameho kopu asi z 30 metrov...

60
    Jedná veľká šanca za druhým. Strelec prvého gólu v zápase chcel teraz pridať druhý, jeho točenú strelu vytlačil za ľavého rohu gólman Neto v poslednej chvíli.

58
    Oscar teraz tiež nebezpečne ohrozil bieloruskú bránku. Tvrdú strelu vyrazil Gutor len na rohový kop!

56
    Obrovská šanca Oscara! Ten sa uvoľnil a dostal sa do tesnej blízkosti Gutora. Palicevič v poslednej chvíli stihol zabrániť gólu.