Dukla Praha – Bohemians 2:0 (kon.) | Teplice – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Sigma Olomouc 2:3 (kon.)
FK Dukla Praha
2:0 (1:0)
Bohemians 1905
cz Piatok 06.04.2012, 18:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Gambrinus liga

Dukla rovnoměrně rozmělnila svůj střelecký prach do obou poločasů. Skóre otevřel ve 40. minutě Lietava, na konečných 2:0 upravil krásným volejem Hašek. Bohemians si ve druhé půli vypracovali několik velkých příležitostí, žádnou z nich ale nedokázali proměnit. (19:48:30)

90
    Dukla naposledy vystřídala. Z hřiště odešel Podrazký, kterého nahradil Marič.

89
    Na druhé straně dobrá možnost hostů, Moravec ale poslal míč zblízka nad břevno.

88
    Dukla mohla definitivně pojistit náskok, Hanouskův pokus z bezprostřední blízkosti však výtečně zlikvidoval Sňozík.

86
    Hartig měl na hlavě první gól Bohemians, po centru Moravce však v šestnáctce hlavičkoval kousek vedle pravé tyče.

85
    Malý centroval do šestnáctky, na míč si nabíhal Podrazký, Lukáš si ale poradil a odhlavičkoval ho do bezpečí.

84
    První žlutou kartu utkání uviděl hostující Abraham.

83
    Domácí podruhé vystřídali. Odešel střelec první branky Lietava, místo něj si zahraje Marek.

82
    Bohemians měli další velkou šanci. Moravec odcentroval z levé strany, v pokutovém území napálil míč levačkou osamocený Vyhnal, ale bránu přestřelil.

81
    Hosté naposledy vystřídali, trávník opustil Borek, vběhl na něj Nerad.

81
    Bohemians se nadechují k náporu. Po kombinační akci našel Cseh v pokutovém území volného Budínského, jehož střela prosvištěla nad břevnem.

79
    Bohemians si po rohovém kopu vypracovali obrovskou příležitost. Budínský poslal míč na přední tyč, kde hlavičkoval Hartig, který orazítkoval levou tyč Radovy brány.

78
    Hosté se snaží o kontaktní trefu, přišpendlili soupeře na jeho polovině, centr z pravé strany hledal Moravce, kterého nepustil k zakončení Hašek. Ten odvrátil míč na rohový kop.

77
    Krásné sólo Lietavy, jenž se prodral až do pokutového území. Jeho střelu vyrazil brankář Sňozík.

75
    Malý vypálil z dálky, ale mimo tři tyče.

74
    Z rohového kopu domácí nic nevytěžili.

73
    Dukla poprvé v utkání vystřídala. Ze hřiště odešel Pázler, nahradil ho Engelmann.

73
    Přetažený centr zleva prolétl až do míst, kde číhal Hašek, který to znovu zkusil bez přípravy. Tentokrát se mu však střela tolik nevyvedla, trefil jen Lukáše, od kterého se balon odrazil za brankovou čáru. Dukla bude mít rohový kop.