Neapol – Chievo 2:0 (kon.) | Siena – AS Rím 1:0 (kon.)
AC Siena
1:0 (0:0)
AS Rím
cz Pondelok 13.02.2012, 20:45Talianska Seria A

Je tady konec zápasu, který nakonec přinesl vítězství domácího celku v poměru 1:0. Utkání velmi průměrné úrovně mnoho šancí nepřineslo a Siena tak vyhrála díky gólu Calaióa z pokutového kopu. (22:40:05)

90+4
    Ze strany AS Řím je to již velká křeč. Tady gól už nepadne.

90+2
    Po centru z levé strany se dostal k hlavičce Simon Kjaer, hlavou zamířil do náruče brankáře.

90+1
    Druhý poločas se nastavuje o čtyři minuty.

90
    Hostům se rychle krátí čas. Již se hraje poslední minuta normální hrací doby.

88
    Ke střele se dostal po trochu krkolomné kombinaci střídající Bojan, zamířil ale nad břevno.

87
    Žlutou kartu za zdržování dostal domácí Paolo Grossi.

84
    Hráči AS Řím nyní obléhají velké vápno Sieny, zatím ale bez zakončení.

83
    Domácí Francesco Parravicini se také po dlouhé době dostal k ohrožení hostující brány, jeho rána byla ale nepřesná.

82
    Výraznější šanci měl nyní Fabio Borini, který byl v dobré střelecké pozici. Zamířil ale přímo do připraveného brankáře Pegola.

80
    Ke střele se dostal Pjanić, mířil ale mimo.

78
    Po dalším faulu Kjaera mají míč opět domácí.

77
    Domácí potřetí střídají. Odešel Giorgi a nastupuje Parravicini.

76
    Hostům se rychle krátí čas, do konce zápasu schází přibližně čtvrthodinka.

74
    Stále se hraje spíše okolo půlící čáry. Domácí se nikam neženou a naopak hosté začínají být trochu v křeči.

72
    Hosté se stále tlačí do útoku. Tak nějak je na jejich hře vidět absence Tottiho, hře chybí myšlenka.

70
    Další střídání domácího celku. Odešel Calaió a místo něj si posledních dvacet minut zahraje Angelo.