NY Rangers – Washington 3:2 (kon.) | NY Islanders – Florida 1:4 (kon.)

Hezký zbytek nedělního večera a úspěšný vstup do nového týdne. (23:29:01)

Střely na bránu po třetí třetině:

New York Islanders: 27

Florida Panthers: 19

Florida si odváží z New Yorku výhru 4:1, o které rozhodla v prostřední části hry, kterou Panteři ovládli v poměru 3:0. V poslední dvacetiminutovce jsme již gól neregistrovali.

60:00

59:00
    Ohlášena poslední minuta duelu.

57:56
    Ostrované nechávají v posledních minutách otevřená zadní vrátka, což vede k občasným brejkům Panterů. Ti se však v závěru utkání nikam neženou, moc dobře vědí, že zde dnes zvítězí.

55:29
    Neuvěřitelné! Santorelli obdržel kotouč a zčista jasna se řítil sám na Montoyu. Ten ovšem upadl a před hostujícím hráčem tak zela odkrytá brána, Santorelli ovšem napálil jen horní tyč.

54:18
    Střelu Moulsona ukryl Theodore ve výstroji. Bude se vhazovat.

53:07
    Ve třetí třetině se hraje, až na drobné vyjímky, v podstatě na jednu bránu. Tlak Ostrovanů však ne a ne býti korunován gólem.

51:43
    Domácí mančaft přesilovku využít nedokázal. Pokračuje se v pěti hráčích na obou stranách.

51:20
    Od modré čáry vypálil MacDonald, Theodore kotouč vyráží mimo brankový prostor.

50:14
    Paradoxně je to ale Montoya, kdo musí po pokusu Kopeckého přerušit zákrokem hru. Al Montoya nastoupil do třetí periody místo frustrovaného Nabokova.

49:43
    Gudbranson fauloval Parenteaua a jsou z toho dvě minuty za hákování. New York si tak zahraje hru v početní výhodě.

48:43
    Přečíslení dvou na jednoho zakončoval hostující Strachan, kotouč ale nasměroval trestuhodně mimo bránu.

47:26
    Tavares teď z bezprostřední blízkosti nedokázal zvednout kotouč nad padajícího Theodora.

44:38
    Nadějný pokus Staiose, ale je to pořád ta stejná písnička.

44:20
    Domácí mají obrovský tlak. Tentokrát pálil z mezikruží Streit, jehož střelu se snažil dorážet také Moulson, ale New Yorku zkrátka není souzeno snížit.

43:28
    Bekhendový pokus Tavarese v brance nekončí.

40:37
    Do zakončení se dostal Grabner, ztroskotal ale na pozorném Theodorovi.

40:01

Filip Lefenda

Góly a asistencie: 4. Nielsen (Parenteau , MacDonald) - 15. Strachan, 25. Fleischmann (Versteeg, Weiss), 32. Versteeg (Fleischmann, Campbell), 39. Skille (Matthias)

New York Islanders: Nabokov (41. Montoya)- Streit, Staios, Ness, MacDonald, Eaton, Jurčina - Moulson, Tavares, Okposo - Grabner, Nielsen, Parenteau - Martin, Bailey, Rakhshani - Wallace, Pandolfo, Niederreiter
    Florida Panthers: Theodore - Gudbranson, Campbell, Weaver, Robak, Ellerby, Strachan - Versteeg, Weiss, Fleischmann - Samuelsson, Goc, Bergenheim - Kopecký, Matthias, Santorelli - Barch, Madden, Bradley