koniec po penal.
Cardiff City FC
2:0 (1:0)
Crystal Palace FC
cz Utorok 24.01.2012, 20:45 • Cardiff City Stadium, Cardiff, Wales • Anglický Ligový pohár

Strhující a napínavý duel musely rozhodnout až penalty, ve kterých svůj tým podržel Heaton. Velšský celek se tak může těšit na finále Carling Cupu, ve kterém změří síly s vítězem zápasu Liverpool - Manchester City. Cardiff postupuje zaslouženě, neboť dnes byl jasně lepší, vytvořil si a následně i spálil velké množství jasných gólovek. Dobrou noc a zas někdy u onlajnů na viděnou. (23:34:47)

Cardiff právě vstřelil branku!
    Rozhodující pokutový kop proměnil Whittingham.

Parr zahrával za Crystal Palace, ale netrefil branku. Ve finále je tak Cardiff City!

Whittingham zkušeně překonává Speroniho - 3:1.

Jedinak se jako první z hostů prosazuje a snižuje - 2:1.

Jako třetí kopal Gestede a gólmana hostů poslal na opačnou stranu - 2:0!

Za hosty kopal Scannell, ale Heaton opět vystihl směr a střelu chytá!

Druhou sérii začal Conway a poslal míč doprostřed branky, Speroni skočil do strany - 1:0.

Za hosty šel Easter, ale Heaton jeho pokus k tyči chytil!

K míči se postavil Miller a přestřelil branku!

Střílení penalt začíná.

Jako první budou kopat fotbalisté Cardiffu.

Prodloužení nabídlo neuvěřitelné dobývaní branky Crystal Palace, ale klobouk dolů před hosty, kteří se drtivému tlaku dokázali ubránit. Teď už to bude vabank.

Půjdeme na penalty. Teď už se musí rozhodnout, kdo postoupí do finále Carling Cupu!

120+1
    Scannell tečoval centr Taylora. Další roh pro Cardiff.

120
    Zápas bude nastaven ještě o jednu minutu.

120
    Conway posadil míč na hlavu Gunnarssona, který z malého vápna trefuje břevno! To jsou věci!

119
    Taylorův centr sražen do zámezí, jedna z posledních možností pro domácí rozhodnout zápas v prodloužení.