Poprad – B. Bystrica 2:4 (kon.) | Žilina – Skalica 5:3 (kon.) | Zvolen – Nitra 4:3 (kon.)
Košice – Martin 5:2 (kon.) | HC Slovan – Trenčín 3:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Piatok 30.12.2011, 18:00 • Slovnaft Aréna, Štadión Ondreja Nepelu, Bratislava. • Tipos Extraliga (SR)

53:45
    Za držanie si na dve minúty pôjde sadnúť na trestnú lavicu domáci Štajnoch.

27:07
    Za nedovolené bránenie si pôjde na dve minúty odpočinúť Dávid Buc.

13:12
    Gašparovič unikol obrane, pri zakončení bol faulovaný Romanom Kukumbergom, bude sa hrať 4 na 4. Kukumberg - menší trest 2 minúty za sekanie.

12:42
    Pekná kombinácia domácich, Švárny si nakorčuloval pred bránu, bol však faulovaný Jánom Pardavým, Slovan bude teda hrať presilovku o dvoch hráčov, ale iba necelých 10 sekúnd.

10:51
    Prvé vylúčenie v zápase, Ondrej Mikula narazil domáceho gólmana a pôjde si teda odpykať dve minúty za nedovolené bránenie.

Peter Marienka

Góly a asistencie: 17. Lipiansky (Bartánus), 31. Skokan (Kukumberg, Buc), 40. Skokan (Švárny, Kukumberg)

HC Slovan Bratislava: Konrád - Švarný, Štajnoch, Bartánus, Lipiansky, Šatan - Ďatelinka, Dobroň, Bakoš, Bulík, Macho - Jass, Jerofejevs, Buc, Kukumberg, Skokan - Kozák, Sloboda, Kudrna.
    HK DUKLA Trenčín: Kováč - Habšuda, Trefný, Pardavý, Fabuš, Tvrdoň - Biro,Gabriš, Mikula, Sojčík, Šťastný - Vizváry, Štindl, Tybor, Gašparovič, Melichárek - Hlubuček, Bednár, Radulay, Filo, Lelkeš.

Rozhodca: Mullner - Stano, Brath