Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:2 (po s.n.) | Michalovce – Topoľčany 3:4 (po s.n.) | Senica – Prešov 6:3 (kon.)
Trnava – Spišská N. Ves 2:7 (kon.) | Detva – Piešťany 1:3 (kon.)
po s.n.
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:2 (0:0, 1:0, 1:2)
HK Bardejov
Piatok 16.12.2011, 17:00 • Liptovský Mikuáš • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

Prajem Vám pekný zvyšok večera, lúči sa s vami Tomáš Batiz. (19:44:05)

V stretnutí piateho kola nadstavbovej časti prvej hokejovej ligy dnes hráči HK 32 Liptovský Mikuláš privítali na domácom ľade Bardejov. Zápas sa v riadnom hracom čase skončil remízou 2:2. V poslednej tretine patril úvod Bardejovu. V 43. minúte vyrovnával Knap na 1:1, no so spoluhráčmi sa z gólu dlho netešil. O tri minúty poslal Liptovský Mikuláš do vedenia Kokavec po výbornej strele, ktorej predchádzala asistencia Plevu. Hostia dokázali v 57.minúte využiť početnú výhodu, po ukážkovom signáli vyrovnával Sabol. Keďže do záverečnej sirény sa tento stav nezmenil, na rad prišlo predĺženie. V ňom mal výbornú šancu Bartík, ale neuspel. Na rad tak prišli trestné strieľania, na ich konci mali dôvod na radosť hráči Liptovského Mikuláša. Rozhodujúci nájazd premenil práve Bartík.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    PETER BARTÍK rozhodol o triumfe domáceho tímu v samostatnom nájazde.

Bartík môže rozhodnúť o výhre svojho tímu, strela k ľavej dolnej tyčke končí gólom!

Sabol nepremenil.

Beňa nedál gól. Stav ostáva 1:1.

Školiak bude zahrávať samostatný nájadz už tretí krát, zatiaľ sa mu podarilo prekonať Palka iba jeden krát. Školiak to skúšal pomedzi betóny, ale žiaľ neúspešne.

Mravec netrafil bránu.

Petruška nedáva gól.

Macík sa už rúti na Martona, a skúšal to strelou, ktorú Marton vyrazil lapačkou.

Školiak to skúšal strelou, ale ani tou neprekonal Palka.

Dancsák, kapitán mužstva je už pripravený jeho priam dokonalý blafák prečítal Palko. Stav: 1:1.

Themár sa rozbieha, ale neprekonal blafákom Martona, ktorý len tak tak vyrazil puk.

Gól platí stav 1:1.

Školiak sa rozbieha z tribún je počuť veľký piskot, blafák a bude sa telefonovať pretože v momente strely bola posunutá bránka, ale puk skončil v bráne.

Macík zvyšuje stav nájazdov na 1:0

Baláž sa už rozbieha, skúšal to blafákom, ale Palko sa nedal oklamať 0:0.

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 28. Jančuška (Beňa), 47. Kokavec (Pleva), 65. Bartík - 43. Knap (Sabol), 57. Sabol (Skoliak)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Šiarnik) - Macík, Mezovský, Kledrowetz, Galko, Themár, Halaj, Mravec, Hriňa, Beňa, Kokavec, Lištiak Bartík, Valášek, Jančuška, Pleva, Kadura, Holiga, Paukovček, Staroň.
    HK Bardejov: Marton (Andreanin) - Valentín, Gajdoš, Skoliak, Takáč, Pichnarčík, Stríž, Slimák, Gmitter, Petruška, Belušar, Polaček, Baláž, Dancsák, Sabol, Knap, Šimo, Náhlik, Schneider, Michalič.

Rozhodca: Matula, Farkaš, Holienka