Sparta Praha – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Jihlava – Francúzsko U23 7:4 (kon.) | Písek – Volžsk 3:1 (kon.)
Olomouc – HC Slovan 1:3 (kon.) | Vítkovice – Skalica 2:5 (kon.) | Košice – B. Bystrica 3:1 (kon.)
Nitra – Pavlodar 5:6 (kon.) | Havířov – Osvienčim 6:5 (po pr.)

Havířov právě vstřelil branku!
    Krisl zvolil kličku se zakončením mezi betony a vyšlo mu to.

60:00
    Dočkáme se samostatných nájezdů. Za každý tým pojedou tři hráči.

60:00

59:55
    Hosté v plném počtu .

59:16
    Havířov se po tlaku nakonec sám vyhodil z útočného pásma.

57:53
    Zaťko vyloučen na dvě minuty za podražení, domácí stupňují svůj tlak a mají teď perfektní možnost, jak zápas rozhodnout.

57:07
    Jednoduchá situace. Krisl pálil od modré, neposedný puk vyrazil Witek před sebe a Potočný jej bez problémů zavěsil do branky.

55:17
    Ještě před tímto gólem následoval trest pro Balčíka za nafilmovaný pád.

55:09
    Osvětim právě vstřelila branku!
    V situaci před brankou se nejlépe zorientoval Wojtarowicz.

54:49

54:16
    Přesilovka se Havířovu vůbec nedaří.

53:37
    Hosté jsou už ve čtyřech.

52:41
    Domácí budou hrát téměř minutu přesilovku 5 na 3. Na trestnou lavici odchází Jakubik na 2 minuty a 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

51:58
    Říčka projel takřka celým hřištěm až se ocitl sám před brankářem. Střela zápěstím skončila mimo tři tyče.

David Motloch

Góly a asistencie: 10. BREZANI (Jurčík), 32. KLIMŠA, 37. MARUNA (Najdek), 49. SZTEFEK (Potočný, Machálek), 58. POTOČNÝ (Krisl), 60. KRISL - 17. POLACARZ (Kowalowka, Cinalski), 25. TABAČEK (Říha), 31. PIOTROWICZ (Jakubik), 44. ZAŤKO (R. Kowalowka), 56. WOJTAROWICZ

AZ Havířov: Vrba, Daneček - L. Zientek, Vydra, Krisl, Machálek, Balčík, Jindřich "C", Jurčík, M. Zientek, Klimša, Najdek, Maruna, Sztefek, Potočný, Stránský, Brezani, Pavlas, Říčka, Pechanec, Kraft, Kopún
    Re-Plast Unia Osvienčim: Witek, R. Kowalowka - A. Kowalowka, Zaťko, Říha "A", Tabaček, Modrzejewski, Gabryš, Polacart, Lopuski, Procházka, Jaroš, Urbanczyk, Piekarski "A", Valusiak, S. Kowalowka, Wojtarowicz, Cinalski, Sekowski, Jakubik, Piotrowicz