Třinec – Zlín 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 3:2 (po s.n.) | Kladno – K. Vary 0:4 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:0 (kon.) | Slavia – Liberec 2:1 (po pr.) | Kometa Brno – Sparta Praha 1:0 (kon.)
HC Slavia Praha
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Piatok 28.01.2011, 18:15Tipsport extraliga (ČR)

Konec zápasu. (20:42:48)

64:24
    Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí rozhodli po snad teprve druhé střele v prodloužení. Krenželok obral Hunkese o puk v útočném pásmu a ač byl faulován, předložil puk PETROVI JELÍNKOVI, který z první nedal přesouvajícímu se Pincovi šanci. Asistence: Lukáš Krenželok.

42:34
    Na druhé straně pálil po hezké stahovačce mimo.

41:46
    Kopřiva drží slávistickou naději na dva body. Tentokrát vychytal blafák Duška.

60:33
    Podkonický sám před brankou trefil jen Kopřivu.

60:01

60:00
    Konec třetí třetiny.

59:34
    Dušek v dobré šanci trefil jen položený Kopřivův beton.

58:30
    Krenželok se proháčkoval až před bránu, ale pak bekhendem přestřelil.

58:04
    Jelínkovi v dobré šanci puk utekl.

57:16

57:04
    A teď čároví pískají offside. Domácím se čtyřminutová přesilovka vůbec nepovedla.

56:25
    Teď je Slavia vykázána z pásma za přihrávku rukou.

55:33
    Roth při pokusu o golfák zlomil hůl.

55:02
    Domácím se přesilovka vůbec nedaří, ale před sebou mají ještě více než dvě minuty.

53:50
    Liberec dvakrát vyhodil. Slávisté se nemůžou usadit v pásmu.

53:15
    Svoboda dostal úder do obličeje a svíjí se před střídačkou Slavie. 2+2 minuty dostává za vysokou hůl Derner.

52:14
    Micka rychlou střelou vyprášil Pincovu vyrážečku.

51:36
    Čakajíkovu střelu zablokoval obránce a Slavia může jít do protiútoku.

50:01
    Hosté šli málem přečíslení, ale rozhodčí zapískal offside.

Patrik Kubečka

Góly a asistencie: 38. Vondrka (Krenželok), 65. Jelínek (Krenželok) - 2. Bartovič (Podkonický)

HC Slavia Praha: M. Kopřiva - Barák, Žižka, Roth, Kolařík, Kuboš, Vašíček, Krejčík, Jeník - Krenželok, Třetina, Vondrka - Jaškin, T. Svoboda, Tomica - Micka, P. Jelínek, Doležal - Sklenář, Poletín, Pospíšil.
    Bílí Tygři Liberec: Pinc - Hunkes, Čakajík, Moravec, Holub, Derner, Trončinský - Bartovič, Podkonický, Hořava - Kudrna, Nedvěd, Dušek - Klimenta, Vak, Špaček - Urban, Vantuch, Ondřej - Víšek.

Rozhodca: Mikula, Minář - Lederer, Gebauer