31:25
(13:10)
A je dobojované!
Po šesťdesiatich minútach sa z víťazstva jednoznačne tešia angolské hráčky, ktoré si do tabuľky odnášajú prvé dva body a skóre +6!
Britské hráčky sú momentálne maximálne stratené, pretože v tabuľke im stále ostáva 0 a obrovské mínusové skóre!

Dovidenia pri ďalších prenosoch ženskej hádzanej vrámci skupiny A, v ktorých sa od 15:30 stretnú reprezentantky Chorvátska a Čiernej Hory a od 20:30 hádzanárky zo Španielska a Švédska!
Na malú chvíľu sa s vami lúči Tomáš Kovalský.
(31:25)
21:24
(12:10)
Tipujte každý deň výsledky LOH 2012 a získajte od ifortuna.sk 100, 70 nebo 30 eur! » SÚŤAŽTE TU!
27:26
(12:12)
Po nádhernom výkone oboch celkov sa napokon tešia chorvátske hráčky, ktoré si zabezpečili postup do štvrťfinále olympijského turnaja! Po sympatickom zahratí druhého polčasu sa môžu popýšiť dvoma bodmi a priaznivým skóre +1!

Dovidenia pri večernom online prenose skupiny B, v ktorom sa od 20:30 stretnú reprezentantky Španielska a Švédska!
Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (27:26)
31:27
(15:14)
Tretí zápas ženskej hádzanárskej skupiny A je na konci!
Po šesťdesiatich minútach sa po nádhernom výkone v druhom polčase napokon tešia Rusky, ktoré si do tabuľky odnášajú 2 body a skóre +4!

Dovidenia pri záverečnom zápase dnešného hracieho dňa, v ktorom sa vrámci skupiny B o 22:15 stretnú reprezentácie Dánska a Nórska!
Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (31:27)
25:24
(11:10)
Po šesťdesiatich minútach sa po krásnom a vyrovnanom výkone napokon tešia španielské hádzanárky, ktoré si do tabuľky pripisujú dva body a priaznivé skóre +1! Švédky môže táto veľmi tesná prehra mrzieť, pretože boli veľmi blízko k prvému triumfu!

Dovidenia pri poslednom online prenose skupiny B, v ktorom sa od 22:15 stretnú tímy Dánska a Nórska!
Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (25:24)