Turnaj majstrov - štvorhra (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:4
Z tohoto utkání už je to všechno, sobotní program Turnaje mistrů ale ani zdaleka nekončí. Už krátce po patnácté hodině začne první semifinále dvouhry, v němž se střetnou Dominic Thiem z Rakouska a srbská světová jednička Novak Djokovič.
2:1
6:74
6:3
11:9
V zítřejším finále se představí Jürgen Melzer s Edouardem Rogerem-Vasselinem! V dramatickém semifinále přehráli favorizované nasazené dvojky Rama se Salisburym v supertiebreaku.

Právě Melzer a Roger-Vasselin vstoupili do zápasu lépe. Okamžitě prorazili servis Rajeeva Rama, následně ale přišel o podání i rakouský tenista a bylo srovnáno. Bez další ztráty servisu se došlo až do tiebreaku, ve kterém uspěli díky zvládnutému závěru Ram a Salisbury.

Na startu druhé sady nezvládl udržet svůj servis Roger-Vasselin a zdálo se, že nasazené dvojky si dojdou s přehledem pro postup. To by ale nesměly přijít dva brejky i na druhé straně, celkem pět gemů v řadě pro rakousko-francouzské duo a šlo se do supertiebreaku.

Ram se Salisburym odstartovali supertiebreak neskutečnou šňůrou a vedení 7:1, poté ale přišel naprostý kolaps. Nasazené dvojky přišly o dalších sedm výměna a šlo se do vyrovnané koncovky. Promrhané vedení stálo Rama a Salisburyho postup do finále. V závěru totiž určoval dění na kurtu především ten nejstarší, tedy Jürgen Melzer, který byl také u proměněného mečbolu.