2:0
6:4
6:3
Roberto Carballes Baena potvrdil roli favorita, když ve druhém kole challengeru ve Štětíně zdolal Jana Šátrala po setech 6:4 a 6:3.

O osudu první sady rozhodl jediný brejk, který na svou stranu získal rodák z Tenerife v pátém gemu. Na servisu zůstal po zbytek setu bezchybný, zakončil ho čistou hrou.

I ve druhém dějství hrál klíčovou roli první brejk, který Španěl tentokráte získal už v úvodním gemu. Honza se sice párkrát dostal na příjmu do shody, neměl však k dispozici ani jeden brejkbol. Utkání zakončila nasazená čtyřka na příjmu, kde proměnila až čtvrtý mečbol. V osmifinále se Roberto Carballes Baena může těšit na souboj s Francouzem Benchetritem.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u daších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
2:0
6:2
6:2
Je dobojováno! Taro Daniel potvrdil roli favorita a postoupil v polském Štětíně do osmifinále. Hlavně v první sadě mu byl Nejedlý vyrovnaným soupeřem, o úspěchu Japonce rozhodovaly jenom drobnosti a mnohem větší úspěšnost při big pointech. Pavel Nejedlý ztratil svůj první servis i zkraje druhé sady, což ho na nějakou dobu zlomilo, ale v samotném závěru ještě dokázal premiérově prolomit Danielův servis a snížit na konečných 2:6, 2:6.