koniec udalosti
Rozjížďky skifařů jsou u konce! Český skifař Jan Fleissner v úvodní rozjížďce obsadil čtvrtou pozici a bude muset do oprav. Ve zbylých rozjížďkách jsme se překvapení nedočkali, všichni velcí favorité si s přehledem pohlídali postup do čtvrtfinále.
koniec udalosti
Ani v rozjížďkách skifařek se neurodilo překvapení. Velké favoritky si většinou dojely pro postup z prvního místa. Skvělý výkon podala v poslední rozjížďce Emma Twiggová, která zajela čas 7:35,22.
koniec udalosti
Bohužel ani český dvojskif ve složení Podrazil, Cincibuch si v rozjížďce nevybojoval postup do semifinále a musí do oprav. Česká dvojice totiž v úvodní rozjížďce obsadila poslední pátou pozici a na předposlední Německo ztratila šest sekund.
koniec udalosti
Ani rozjížďky dvojskifů žen nepřinesly pro české barvy postup přímo do semifinále. Posádka ve složení Kristýny Fleissnerová, Lenka Antošová dojela v první rozjížďce na páté pozici, když na třetí Francii ztratila osm sekund.
koniec udalosti
Postup přímo do finále si z dnešních rozjížděk vybojovali Poláci, Italové, Australané a favorizovaní Nizozemci. Zbylé posadky se mezi sebou střetnou v opravách, kde se bude bojovat o zbývající dvě pozice pro finále.
koniec udalosti
To je z dnešního programu veslování vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!