23:33
(8:16)
S konštatovaním, že DHK Zora Olomouc zvíťazil v Bratislave pomerom 33:23 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok dňa.
28:22
(14:13)
HK AS Trenčín zaznamenáva tretiu výhru v prebiehajúcej sezóne, čím sa posúva v tabuľke práve pred svojho dnešného súpera.
Pekný zvyšok soboty prajeme zo Športovej haly v Trenčíne.
24:21
(13:13)
V dnešnom stretnutí medzi HK Slovan Duslo Šaľa a DHK Baník Most už nič neuvidíme. Zápas skončil víťazstvom domácich v pomere 24:21.

Šláger kola sa naplnil, pekná hádzaná z oboch strán avšak domáci mali vynikajúce domáce publikum, ktoré ich hnalo vpred celý zápas. O stretnutí rozhodlo posledných 10 minút kde v bráne domácich sa predviedla tromi úspešnými zákrokmi Krebs a chemičky odskočili na rozdiel 3 gólov. Super z Čiech to nestačil dobehnúť a tak dva body ostávajú na Slovensku.
26:28
(12:13)
TJ Cement Hranice – HK FCC Město Lovosice 26:28 (12:13)
Nejvíce branek: Tůma 6, Čadra 5, Magrla 5 – Bouček 8/2, Motl 7, Malý 3. Rozhodčí: Dalibor Pavlát, Luděk Točík. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/2.
27:21
(12:10)
37:37
(16:19)
Ode mě je to pro dnešek z Litovle vše, přeji vám pěkný zbytek víkendu.
33:22
(16:15)
TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek 33:22 (16:15)
Nejvíce branek: Najman 6, Dolejší 6/2, Chosik 6 – Petrovský 6, Strack 5, Bednárek 4/2. Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný...delegát: Miloš Kastner.
30:25
(13:13)
HC ROBE Zubří – HBC RONAL Jičín 30:25 (13:13)

Domácí nastoupili do utkání proti sedmému Jičínu bez větších zábran a rychle potvrdili roli favoritů. Z jejich úvodní převahy resultovalo vedení 5:1, už po 5 mi minutách hry. Jenže Východočeši vědí, že body pro potvrzení účasti v play-off ještě potřebují, a tomu odpovídala i zarputilost, kterou stáhl své manko a do šaten se šlo překvapivě za nerozhodného stavu (13:13). Jenže úvod druhé půle byl jasně v režii ROBE, které v této pasáži pomohly rozhodující náskok utvořit tradiční zbraně – tedy pevná obrana, stabilní výkon brankáře a rychlá hra. V závěru dal kouč šanci více hráčů zuberského kádru a Jičín korigoval na konečný rozdíl pěti branek. Utkání i tentokrát v Zubří sledovalo více než tisícovka diváků.

Andrei Titkov, trenér HC ROBE Zubří: „Rychle jsme se dostali do slušného vedení, potom jako bychom se přestali soustředit a dovolili jsme hostům vrátit se do zápasu. Slušný byl náš vstup do druhého poločasu, podpořený výkonem Orsága v brance. Ten nám dal potřebné sebevědomí a utkání jsme v poklidu dovedli do vítězného konce.“

Aleš Babák, trenér HBC Ronal Jičín: „Gratuluji domácím k zasloužené výhře. My jsme se dopouštěli spousty chyb, které ulehčily domácím cestu k zisku bodů, přesto bych chtěl naše družstvo pochválit za to, že i přes nepříznivý vývoj utkání bojovali do poslední chvilky.“

Nejlepší střelci: Hrstka 6/3, Douda 3, Holiš, Šlachta a Zahradníček po 3 – Šulc 5, Čurda a Vítek po 4. Rozhodčí: Kosa, Švidernoch. Sedmimetrové hody: 6/4 – 2/2. Vyloučení: 4 – 4. Diváci: 1050.