30:30
(14:14)
To je ode mě pro dnešek z toho zápasu s konstatováním remízy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera na příklad sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen házenkářského) Onlajnu, na počtenou!
16:27
(3:11)
Házenkářky země galského kohouta smetly v dnešním utkání stříbrné medailistky z loňského MS v Srbsku jedenáctibrankovým rozdílem a připisují si tak druhé zasloužené vítězství do skupiny D. Francouzský výběr kráčel již od prvních minut neohroženě za ziskem cenných bodů. Srbská reprezentace se totiž dočkala vytoužené první branky až v deváté minutě prvního poločasu, když se z útočného překřížení spojek stala autorkou první branky balkánských házenkářek Popovićová. Svou další branku Srbky zaznamenaly pouze na konci první patnáctiminutovky a pět minut před koncem první půle. Výsledek prvního poločasu se nepochybně zapíše do dějin srbské národní házené. Žádný tým totiž nikdy předtím nenastřílel na EHF EURO událostech méně branek (Nizozemsko vs Maďarsko 5:12 v roce 1988, Rusko vs Švédsko 5:8 v roce 2008). I ve druhém poločase výběr Alana Portese jednoznačně ovládal palubovku a diktoval tempo hry. Hráčky Francie, které hladoví po evropském úspěchu, byly v dnešním utkání ve všech směrech lepším týmem, a proto zaslouženě vyhrály. Nejlepší hráčkou dnešního střetnutí byla za vítězný celek vyhlášená francouzská brankářka Glauserová, která se v dnešním utkání proměnila v čarodějku mezi tyčemi. Za balkánské házenkářky pak dostala ocenění Stoiljkovićová.

Statistiky dnešního zápasu:

Srbsko: Rišovićová, Tomaševićová, Krpežová 1, Popovićová 1, Štěpanovićová 1, Lekićová 1, Živkovićová, Damnjanovićová, Rajovićová 4, Radojevićová 1, Bandelierová 2, Nisavićová, Stoiljkovićová 4, Lisevićová 1, Cvijićová, Lojpurová

Francie: Laujerová, Leynaudová, Kamto Njitamová 3, Ayglonová 1, Cisseová, Pineauová 2, Landreová, Baudouinová 4, Zaadiová 1, Prouvensierová, Dembeleová 2, Levequeová 2, Nze Minková, Gnabouyouová 3, Niomblová 3, Lacrabéreová 6

Střely na bránu: 28-36
Sedmimetrové hody: 0/1 – 4/4
Žluté karty: 2-3
Dvouminutové tresty: 2-7
24:26
(14:13)
Němky v závěru už skórovat nedokázaly, ovšem výhru o dvě branky určitě berou a postupují tak do osmifinále. V tuto chvíli jsou na třetím místě se dvěma body o bod za Švédskem a Nizozemskem, naopak domácí Chorvatsko má po dvou zápasech nulový zisk a s publikem se tak rozloučí už v základní skupině. V posledním zápase s Nizozemskem už Chorvatsku o nic nepůjde. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
24:28
(10:20)
V poslednom zápase skupiny "D" , čaká na Slovensko súboj a postup do ďalšej fázy s reprezentáciou Srbska. Aj z tohto stretnutia Vám onlajny.eu prinesú priamy prenos. Veríme, že našim dievčatám sa podarí Srbsko zdolať a postúpia tak do ďalšej fázy šampionátu.