25:24
(14:13)
Domácí hráčky děkují fanouškům a my se můžeme od onlajn přenosu rozloučit. Poruba tedy poráží o jedinou branku Slavii Praha a u dalších onlajn přenosů se s vámi těší Tomáš Martínek.
28:23
(12:10)
60'  Konec zápasu.
18:29
(10:12)
Zápas prvého kola ženskej hádzanárskej WHIL ligy medzi HK DANLOG Partizánske a Iuventa Michalovce sa práve skončil vysokým víťazstvom hostí, domácim uštedrili prehru 18:29! O osude zápasu rozhodol druhý polčas, kde jasne dominovali hostia a za to si víťazstvo plne zaslúžili.

To je už z tohto on-line prenosu všetko, ďakujem Vám za pozornosť a želám pekný zvyšok soboty, lúči sa s Vami Miroslav Revaj. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch na tomto portáli.
23:20
(10:8)
Skončilo sa dnešné stretnutie medzi HL Slovan Duslo Šaľa a DHK Zora Olomouc, a to výsledkom 23:20. S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok sobotňajšieho večera. Dnešným stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák.
27:27
(14:15)
60'  Druhý poločas skončil.
27:28
(15:11)
Lovosicím dnes nebylo nic platné ani vedení o sedm gólů a Dukla po velkém boji vítězí 27:28. Vůbec první porážka Lovosic v sezóně.
23:18
(11:6)
Zubřané si připisují i ve druhém domácím utkání zasloužené vítězství a proměňují tak nabitou sportovní halu „Srdcemzubřanů“ zpět v nedobytnou pevnost! Obhájci titulu z Plzně dokázali s Valachy ze Zubří držet krok přibližně v první patnáctiminutovce, když dokázali vést v utkání tím nejtěsnějším rozdílem jediné branky. Pak se domácím podařilo vyrovnat a ve 21. minutě šli poprvé do vedení, které už si dokázali pohlídat. Na konci první půle odcházeli svěřenci trenéra Jiřího Kekrta do šaten s uklidňujícím náskokem pěti branek. Na rekordní rozdíl šesti branek se dokázali Zubřané dostat ve 46. minutě, na což mistrovská Plzeň reagovala oddechovým časem. Ten jim pomohl se nadechnout, snížit na tři góly, ale zuberští házenkáři nedovolili převzít svému soupeři utkání na svou stranu. Závěr už si domácí pohlídali a připravili úřadujícího mistra o první body v letošní sezoně. V dnešním utkání exceloval v domácí bráně zuberský Orság, který vytvořil několika střelcům Plzně vrásky na čele a po druhém domácím utkání se tak stává noční můrou všech útočníků. Nutno vyzdvihnout dnešní střelecký výkon juniorského reprezentanta a kopřivnického odchovance Adama Rečka, který byl v dnešním utkání střelecky při chuti. V dobrém světle se opět prezentoval Martina Hrstka, který si připsal na svůj střelecký účet střelbu 7/5. Za obhájce titulu z Plzně se dokázal v útoku několikrát střelecky vyznamenat Škvařil, který se stal se sedmi vsítěnými brankami nejlepším střelcem hostů.

Branky: Hrstka 7/5, Reček 6, Kašpárek 3, Dědek, Šíra po 2, Přikryl, Šustáček, Zahradníček po 1 – Škvařil 7, Linhart 3, Tonar 2/1, Vinkelhöfer, Šindelář po 2, Blecha, Loskot po 1.

Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 5:1. Vyloučení 6:5. Diváci: 700.

Ze sportovní haly házené v Zubří se s Vámi loučí Martin Petřek, který se na Vás těší u dalších on-line přenosů extraligové házené.