(18:9)
Prijemný obed a dobrú chuť Vám praje Marek Antalík.
29:18
(14:9)
Je dobojováno. Konečný stav série Sokol Písek – HC Veselí nad Moravou – 3:1. To znamená jediné – tým Sokol Písek se udržel v interligové soutězi a bude jejím účastníkem i v příští sezoně! Sokolky nyní čeká souboj o páté místo s Olomoucí hrané na tři vítězné utkání. To je pro tuto chvíli vše. U dalšího onlajnu nashledanou.
32:23
(15:12)
Házenkáři Zubří si tentokrát se svým soupeřem poradili jednoznačně. Po dynamickém startu sice Kopřivnice Zubří trochu přibrzdila, když se o vyrovnání postarali Ondřej Meca, Jan Gřes a Bajgar (6:3, 7:7), ještě před odchodem do kabin si ale Zubří vypracovalo dvoubrankový náskok a ten hned v úvodu druhé půle velmi rychle navýšilo. Třetí čtvrtinu zápasu vyhráli Valaši 10:3 a rázem vedli o deset gólů. Soupeři se vzdálili dokonce na rozdíl třinácti branek (30:17), v posledních třech minutách ale hostům dovolili alespoň kosmetickou korekci na konečný desetibrankový rozdíl.

Nejlepší střelci Zubří: Horut 6, Šlachta 5/2, Trifunovič 5, Zahradníček 5

Nejlepší střelci Kopřivnice: Bajgar 5, Meca O. 4, Petřík 3, Reček 3

Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/0, vyloučení: 4 – 4