15:28
(7:12)
Je za námi úvodní utkání nové sezony házené interligy žen, ve kterém Vesení nad Moravou vyhrálo na půdě Písku o třináct branek 28:15. To je pro tuto chvíli vše, hezkou sobotu přejí Tomáš Němec a Daniel Horažďovský. (15:28)
27:22
(17:12)
 Konec zápasu. (27:22)
18:29
(4:13)
Po velmi nevydařeném prvním poločase se domácí hráčky snažily alespoň zkorigovat výsledek zápasu.
Hezký večer z Jindřichova Hradce. (18:29)
27:30
(16:10)
Na Most by si po prvním poločasu, kdy prohrával o šest branek, vsadil asi málokdo. Klubu ze severu Čech však stačilo necelých jedenáct minut druhé půle na to, aby srovnal. Otřesené domácí hráčky dokázaly držet krok s rozjetým soupeřem jen do poslední desetiminutovky, kdy už "černí andělé" naprosto dominovali. Druhou půli Mostečanky vyhrály 20:11 a odvážejí si tak z Prahy dva body. To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (27:30)
20:39
(11:18)
UDHK ŠG Nitra - Iuventa Michalovce 20:39 (11:18)
Najviac gólov: Vargová 5, Šimáková 4, Königová 4 - Tobiašová 7, Szollosiová 6, Viňjukova 5