(18:12, 27:22, 42:34)
To je pro tuto chvíli ode mne vše, přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z basketbalu se budu těšit na shledanou.
87:96
(11:25, 41:43, 66:65)
Je konec! Mistři Evropy ze Španělska si připisují první vítězství na hrách, když zdolali 96:87 Nigérii. Ani dnes to však z jejich strany nebylo ideální. První čtvrtinu sice parta okolo Paua Gasola ovládla a vedla 25:11, ovšem Nigerijci nic nezabalili a dostali se do kontaktu. V průběhu třetího dějství sice Španělé znovu odskočili na rozdíl 14 bodů, ale africký soupeř jejich nástup opět zachytil a do závěrečné desetiminutovky dokonce vstupoval s vedením 66:65. Favorit pak duel rozhodl až v posledních dvou minutách.

Nejlepší střelci: Oguchi 24b – Gasol 16b.
81:73
(16:15, 30:27, 57:49)
Tým vedený jako hostující měl v zápase větší diváckou podporu, této výhody využít nedokázal.
68:93
(14:17, 34:44, 50:65)
Nejlepší střelci: Jianlian Yi 20b – Bairstow 17b.

Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů z her v Riu se těším na počtenou!
86:92
(24:23, 50:48, 71:59)
Z mé strany je to pro dnešek vše! Dobrou noc všem, kdo jste tuhle nádhernou podívanou sledovali a u dalšího textového přenosu zase brzy na shledanou.
80:72
(24:14, 40:34, 66:43)
Srbsko poráží Čínu rozdílem osmi bodů, i když po třech čtvrtinách byl rozdíl mezi oběma celky mnohem vyšší. Čína nehrála vůbec špatné utkání, pokud bychom vypustili třetí čtvrtinu, kde se zápas zlomil. Nejproduktivnější hráčkou Srbska byla Ana Dabovićová se ziskem 23 bodů. Utkání nabídlo zajímavé momenty a celkem napínavé první dvě čtvrtiny. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
51:81
(16:18, 22:36, 36:60)
97:43
(26:11, 46:19, 71:32)
Španělsko si podle očekávání hladce poradilo se Senegalem. Africkým hráčkám se příliš nedařila střelba. Evropanky naopak sázely koš za košem a jen tři body chyběly k magické stovce. Španělsko má i nadále velké ambice, takže můžete sledovat jeho další působení na turnaji. Nejlepší střelkyní dnes byla Ndourová, která zároveň zapsala nejvíce doskoků. Nejlepší asistentkou byla Dominguezová. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek noci.
55:52
(13:15, 23:23, 34:35)
Naši mladí reprezentanti si dokázali poradit velice těsným rozdílem i Belgičany, takže připisují již druhé vítězství na mistrovství Evropy do 16 let. Vítězství se nerodilo lehce, leč nakonec se podařilo dokráčet k výhře o tři body. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.