56:60
(22:17, 31:30, 44:48)
Ačkoliv český tým většinu zápasu dotahoval manko, nakonec dokázal vývoj obrátit a utkání dovézt do vítězného konce. Postupují tedy do semifinále ME U 16. To je ode mne pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
48:56
(2:18, 22:32, 33:38)
Je dobojované. Slovensko prehralo šiesty zo siedmich zápasov na európskom šampionáte a vo zvyšných dňoch bude hrať o holé prežitie. Už teraz je jasné, že sa umiestni najlepšie na 13. mieste, čo bude jasným cieľom pre zverenky Petra Jankoviča. Ak sa to našim hráčkam nepodarí, vypadnú do B-divízie. Slovenky môžu ľutovať pokazenú prvú štvrtinu dnešného zápasu. V ostatných troch štvrtinách boli Srbkám viac ako vyrovnaným súperom, no na senzačný obrat to už nestačilo. S konštatovaním, že Slovensko prehralo so Srbskom 48:56 sa s vami lúčim a prajem dobrú noc.
70:56
(19:14, 40:30, 55:40)
Je dobojováno. Na turnaji v Řecku zvítězili domácí basketbalisté 70:56. Češi tak odcházejí z palubovky jako poražený tým. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z basketbalu se těším zase někdy na shledanou.