70:81
(13:26, 22:46, 49:62)
Dnešní první semifinále Final Four ženské Euroligy končí! UMMC Jekatěrinburg poráží Dynamo Kursk 81:70 a postupuje do nědělního finále! Na Kursk zbylo pouze utkání o třetí místo!

Jekatěrinburg se musel popasovat s absencí americké rozehrávačky Diany Taurasiové. Na týmu Olafa Langeho to ale vůbec nebylo poznat. Hráčky UMMC vstoupily do utkání ve velké stylu a velmi rychle si vypracovaly náskok. Ten ještě postupně navyšovaly a po první poločase vedly 62:49.

Ve druhém poločase už šla koncentrace Jekatěrinburgu dolů a Kursk toho začal využívat. Žádný famózní obrat se ale nekonal a Jekatěrinburg si závěru zápasu pohlídal!

Jekatěrinburg se tak ve finále utká s vítězem zápasu Fenerbahce/USK Praha. Tento zápas strartuje na Královce v 18:00 a budu se na vás těšit! Zatím nashledanou!
49:62
(18:17, 28:27, 42:45)
Druhé semifinále Final Four ženské Euroligy je u konce! Fenerbahce Istanbul Sports Club nezvládl svou roli favorita a prohrálo se ZVVZ USK Praha 49:62! Pražský tým poprvé v historii postupuje do finále Euroligy ve kterém se utká v neděli od šesti s Jekatěrinburgem!

Hráčky USK podaly výborný výkon, excelentní obrana "uštvala" hráčky Fenerbahce, které jsou zvyklé na ofenzivu okolo sedmdesáti bodů na zápas. Dnes? Pouhých 49 bodů! Parádní výkon podala zejména Kia Vaughnová, která patnáct bodů a zejména dvanáct doskoků! Velmi dobrý výkon dnes ale podal celý tým USK a zaslouženě dnešní klání ovládl!

Tak nezapomeňte! V neděli od 18:00 finále Final Four mezi ZVVZ USK Praha a UMMC Jekatěrinburg! I tento zápas budeme přenášet na našem serveru onlajny.com!

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím a u dobrého basketbalu opět brzy nashledanou!