86:58
(21:17, 47:29, 61:51)
Utkání končí vítězstvím domácího týmu. Brňanky se snažily, ale prostě to nestačilo. Český tým postup ještě nemá ztracený, ale bude muset hodně zabojovat. Dnes byla k neuhlídaní domácí Bonnerová, která zaznamenala 29 bodů. Z hostujícího týmu byla nejproduktivnější s patnácti body Pecková. Českému týmu se nejvíce povedla třetí čtvrtina, ve které Orenburg ztrácel. Čtvrtiny: 21:17, 26:12, 14:22, 25:7. Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek dne.
106:85
(24:16, 54:32, 78:61)
Dnešní duel je u konce a Nymburk nenavázal na výkon z domácího prostředí. Chimki bylo od samého úvodu jasně lepší a rozhodující náskok si vytvořilo ve druhé části, kde vedlo dokonce o 29 bodů. Nmburk sice ještě dokázal snížit náskok soupeře na osm bodů, ovšem ruský výběr si ho vzal zpět a nakonec zaslouženě vítězí o více jak 20 bodů. Připisuje si tak čtvrtou výhru ze čtyř zápasů, naopak Nymburk potřetí prohrává a jeho šance na postup ze skupiny klesly. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.