21:25
13:25
25:23
13:25
Sledovali jsme utkání mezi Čínou a Nizozemskem, který končí výhrou hostů 1:3 po setech 21:25, 13:25, 25:23 a 13:25. Hlavní hvězdou je hostující Abdel, který řádil a sbíral body jak na běžícím pásu. Nizozemsko se posouvá na postupové čtvrté místo, Čína je pátá, tedy předposlední.
3:1
25:19
25:19
20:25
25:16
To je ode mě pro dnešek ze světa volejbalu vše. Mistrovství však ještě dnes nabízí řadu další utkání, o nichž Vás budou informovat mí kolegové, proto nás nezapomeňte sledovat, ať Vám nic neunikne. Já se s Vámi prozatím loučím, ale budu se těšit už zítra v pět hodin odpoledne u střetnutí Belgie se Slovinskem. Do té doby na viděnou.
1:3
20:25
25:22
20:25
13:25
Po třech vyrovnaných setech Slovinci nakonec závěrečnou čtvrtou sadu jasně opanovali a připsali si na světovém šampionátu druhou výhru 3:1. Naopak Japonci mají po třech bitvách bilanci 1:2.

25:20
Přeji hezký víkend a u dalších volejbalových onlajn přenosech se budu těšit.
3:0
25:22
25:23
25:16
Francie potvrdila roli favorita v souboji s Egyptem a do tabulky základní skupiny B si připisuje důležité tři body. Po včerejší porážce v pěti setech s Brazílií je to pro partu trenéra Laurenta Tillieho potřebná vzpruha.

Vítězství favorizovaného celku se ale nerodilo vůbec snadno. V prvním setu se podařilo týmu okolo kapitána Benjamina Toniuttiho odskočit až ve střední části, v závěru navíc měli potíže s ukončením, ale nakonec byl náskok dostatečný. Drama přišlo především v druhém dějství, kdy Afričané dokázali odskočit dokonce na rozdíl čtyř bodů, při druhém technickém oddechovém čase vedli 16:12, poté ale favorit v pravou chvíli zabral a došel si i pro druhý set. Ve třetím setu už neměli Egypťané síly na větší vzdor a schytali debakl o devět bodů.

Laurent Tillie si mohl dovolit proti Egyptu pošetřit Earvina N'Gapetha, který se do zápasu vůbec nezapojil. Ani další francouzská hvězda Kevin Le Roux nevstoupil do hry. Nedařilo se ale Tilliemu na smeči a univerzálovi Boyerovi, oba museli být v průběhu druhé sady vystřídání. Naopak skvělý výkon předvedl nahrávač Toniutti.
3:0
25:16
25:18
25:21
To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
3:0
26:24
25:15
25:15
Je dobojováno! Argentina dnes potvrdila roli jasného favorita, Dominikánská republika zlobila pouze v první sadě, ve které měla dokonce dva setboly. Poté už na palubovce bylo jen jedno mužstvo.
Body na bloku: 9-1
Body ze servisu: 5-1
Nejlepším hráčem, co se bodů týče, byl Cristian Poglajen. Ten jich zaznamenal dvanáct. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
3:0
25:19
25:6
25:19
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.