ATP Queen`s Club (Tráva)
2:0
7:5
6:3
Tomáš Berdych to zvládl. Steve Darcis ovšem nebyl jednoduchým soupeřem. V prvním setu servíroval belgický tenista na konec první sady, ale úvodní dějství nedoservíroval. Český protihráč se dokázal zkoncentrovat a ačkoliv i na začátku druhého setu si prohrál svůj servis, tak nezaváhal. Postoupil do druhého kola v Queens Clubu. Byl to poměrně těžký duel, ale jakmile Berdych udržel koncentraci na výměnu, tak měl jasně navrch. Udělal sice celkem dost nevynucených chyb, ale i tak si zahraje v dalším zápase v Londýně s vítězem utkání mezi Britem Edmundem a Kanaďanem Shapovalovem.
WTA Birmingham (Tráva)
2:0
6:3
6:3
Barbora Strýcová ve svém letošním premierovém představení na travnatých dvorcích poráží Julii Putincevovou 6:3 a 6:3, bez větších potíží tak postupuje mezi nejlepších 16 hráček tohoto turnaje.

U obou hráček bylo hlavně během prvních gemů zřejmé, že se s s trávou teprve sžívají, hned od startu však svou herní jistotou vyčnívala rodačka z Plzně. Ta si připsala první brejk hned za stavu 1:1 a svůj servis si držela. V první sadě bylo k vidění několik shod, v důležitých chvílích se však vždy dařilo Češce, která zvítězila 6:3.

Také ve druhé sadě rozhodl o vítězce pouze jeden brejk. Strýcová se chopila své šance a s přehledem kontrolovala hru. Zaujala svým pestrým tenisem s množstvím přechodů na síť.

Na svou další soupeřku si bude muset 22. hráčka světa počkat, jelikož zápas mezi Markétou Vondroušovu a Australankou Bartyovou se odehraje až zítra. Barbora se tak na kurty vrátí pravděpodobně ve středu.
WTA Mallorca (Tráva)
2:1
6:2
3:6
6:3
Kristýna Plíšková porazila nasazenou osmičku Timeu Babosovu ve třech setech a na Mallorce si zahraje osmifinále.

První sadou Kristýna Plíšková proletěla za dvacet minut. Češka rychle získala dva brejk a úvodní dějství s přehledem doservírovala. Ve druhém setu rozhodl jeden jediný proměněný brejkbol. Ten získala až v osmé hře Maďarka, poté měla sice problémy na podání, ale jednu možnost k rebrejku odvrátila a poté využila první setbol. Rozhodující set byl dlouho velmi vyrovnaný, obě hráčky předváděly parádní výkon na podání, ale přece jen nasazená osmička neodvrátila jeden brejkbol, který nakonec rozhodl o postupující.

V osmifinále si Kristýna Plíšková zahraje s vítězkou duelu Schiavoneová – Bouchardová.
1:2
6:1
6:75
4:6
Máme za sebou zápas prvého kola na turnaji v Ilkley, v ktorom Norbert Gombos zvíťazil nad Brydanom Kleinom v pomere 2:1 na sety. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem vám príjemný zvyšok dňa.