ATP Paríž (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:4
Novak Djoković přehrál ve dvou setech Denise Shapovalova a na turnaji v Paříži nepoznal přemožitele.

Hned úvod první sady byl velmi důležitý. Srb prorazil soupeřův servis a odskočil do vedení 3:0. Následně v prvním dějství už nepřišel ani jediný brejkbol a Djoković šel do vedení 1:0 na sety. Také na startu druhého setu nebyla světová jednička daleko od brejku, ale svou první šanci nevyužila. Bez větších potíží si oba tenisté drželi podání až do stavu 3:3. Poté přišel klíčový okamžik druhé části finále, Shapovalov neuhájil gem při svém servisu. Následně mohl odpovědět stejnou mincí, ale sám brejkbol neproměnil. V závěru už si zkušený Djoković pohlídal situaci a došel si až pro trofej.
2:0
6:1
6:3
Tímea Babosová s Kristinou Mladenovicovou opět po roce berou trofej z Turnaje mistryň! Pro Maďarku to je dokonce třetí titul v řadě! Těsně pod vrcholem končí Barbora Strýcová se Su-wej Sie.

První sada byla zcela v režii obhájkyň titulu. Barbora Strýcová se svou parťačkou marně navazovaly na včerejší téměř dokonalý výkon ze semifinálového duelu. Jedinou hru v prvním setu uhrála při svém servisu česká tenistka, ale tři brejky šly na konto třetího nasazeného páru.

To druhé dějství odstartoval česko-tchajwanský pár skvěle, když prorazil servis Babosové, ale to byl dnešní jediný úspěch na returnu. Poté přišla o své podání hned dvakrát Strýcová a bylo po nadějích.

I přes finálovou porážku přezimuje Barbora Strýcová na deblovém trůnu jako světová jednička!
Challenger Eckental (Krytý tvrdý povrch)
1:2
4:6
6:4
3:6
Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek neděle.