Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
2:0
6:4
6:4
Jan Šátral postupuje po výborném výkonu do druhého kola challengeru v San Benedettu, kde přehrál o více než sto míst výše postaveného soupeře dvakrát 6:4. Jedinou slabší chvilku si mělnický rodák vybral na začátku druhého setu, kdy jedinkrát ztratil podání a prohrával 0:2, následně však čtyřmi gemy v řadě skóre otočil a zápas bez zaváhání dopodával. Dalším soupeřem českého tenisty bude šestý nasazený Ekvádorec Emilio Gomez.
Děkuji za pozornost, hezký zbytek dne!
0:2
3:6
2:6
Adam Pavlásek bez větších potíží zdolal Francouze Wanga a po setech 6:3, 6:2 postoupil na holandském turnaji v Amersfoortu do druhého kola.

Český tenista byl od úvodních minut lepším hráčem. Jako první dokázal brejlnout soupeře a ikdyž o servis následně hned přišel, tak v v dalším průběhu setu vzal Wangovi podání podruhé a tentokráte už dopodával do zdárného konce.

Druhý set byl ještě jednoznačnější. Rodák z Bílovce si v něm servis neztratil, naopak znovu dvakrát brejknul soupeře a po výsledku 6:2 se mohl radovat z postupu do další fáze. Ve druhém kole čeká na českého tenistu o poznání těžší soupeř, bude jím třetí nasazený Slovinec Rula.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.