Já se s vámi loučím, přeji vám příjemný víkend a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou.
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
1:2
6:1
2:6
3:6
Václav Šafránek prohrál s Brazilcem Clezarem ve třech setech a jeho účinkování na challengeru v Liberci končí v semifinále.

Třiadvacetiletý Čech vlétl do zápasu. Až překvapivě snadno získal první set na svou stranu poměrem 6:1. I druhý set odstartoval Šafránek brejkem. Následovalo ale dokonce sedm her v řadě pro Jihoameričana. Muselo se tedy rozhodnout třetím setem. V něm měl znovu v úvodu navrch český hráč, vedl 2:1 s brejkem, ale nadějné vedení mu příliš dlouho nevydrželo. Šafránek nepotvrdil získané soupeřovo podání při vlastním servisu. V samotném závěru přišel ještě jeden Brazilcův brejk a poté už hráč z Jižní Ameriky s přehledem zápas dopodával do vítězného konce.

Brazilec si to o titul v Liberci rozdá s vítězem druhého semifinále Ojeda – Sousa.