Hopman Cup - dvojhra (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:5
6:4
Dnešní zápas je u konce. Adam Pavlásek držel s domácím favoritem krok, nakonec ale nezvládl obě koncovky setů a svému soupeři tak podlehl za zhruba hodinu a čtvrt. Australan skvěle podával a soupeře nepustil k žádnému brejkbolu, sám naopak dva využil. Českou naději na postup se pokusí udržet Luice Hradecká, která za malý moment vyzve Darju Gavrilovovou.
1:2
6:4
4:6
4:6
Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne!
Hopman Cup - štvorhra (Krytý tvrdý povrch)
1:2
4:31
3:41
2:4
Závěrečná dramatická čtyřhra nakonec vyzněla ve prospěch českého páru. Pavlásek s Hradeckou první set prohráli ve zkrácené hře, ovšem ten druhý stejným způsobem vyhráli. Rozhodující třetí set nakonec ovládli v poměru 4:2 a díky tomuto úspěchu porážejí Austrálii v celkovém poměru 2:1. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
ATP Dauha (Tvrdý povrch)
2:0
7:61
6:2
Jak jsem již řekl, zítra od 15:00 nás čeká v Dauhá repríza osmifinále Wimbledonu mezi Tomášem Berdychem a Jiřím Veselým. My budeme pochopitelně u toho. Pro dnešek je to z mé strany všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera!
WTA Brisbane (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:4
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
WTA Auckland (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:3
Barbora Strýcová splnila roli favoritky a na žebříčku o 151 míst níže postavenou jmenovkyni přehrála 6:4, 6:3. Štefková se ale nemá za co stydět. V utkání předvedla řadu povedených úderů a výraznou měrou tak přispěla k velmi dobré úrovni zápasu. V rozhodujících fázích obou setů však byly zkušenosti viditelně na straně o devět let starší Strýcové.
Challenger Happy Valley (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:4
Český tenista Jan Šátral nezvládol vstup do challengerového turnaja v Austrálii a bieloruskému súperovi podľahol 3:6, 4:6. S týmto konštatovaním sa s vami lúčime. Ďakujeme za pozornosť a prajeme úspešný zvyšok dňa.