Turnaj majsteriek (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:2
Angelique Kerberová porazila Simonu Halepovou výsledkově hladce 6:4, 6:2 a prakticky si už zajistila postup do semifinále Turnaje mistryň. Zápas ale nebyl tak jednoznačný, jak napovídá výsledek. Gemy byly většinou vyrovnané a Halepová předvedla řadu parádních úderů. Ve spojení s jejím útočnějším pojetím, které dnes zvolila a skvělou obranou Němky, však udělala také hodně nevynucených chyb. I Rumunka má ještě reálnou šanci na postup, ve svém posledním utkání ve skupině ale bude muset přehrát Dominiku Cibulkovou.
2:0
6:1
6:4
A je dobojované, žiaľbohu, Slovenka v tomto zápase nevíťazí.

Madison Keysová nedala našej reprezetantke ani najmenšiu šancu. Počas celého zápasu výborne podávala a svojou útočnou hrou nedala Cibulkovej nárok na výhru v tomto zápase.

Dominika Cibulková sa snažila, ale svojím servisom mladú Američanku ohroziť nedokázala a aj preto viackrát prehrala svoj servis. Jej hra na dvorci tiež nebola z tých najlepších, aj keď sa niekoľkokrát prezentovala aj výbornými údermi.

Dnes tak zaslúžene víťazí Madison Keysová, avšak, teoretickú šancu na postup má aj Cibulková. Avšak, musí vyhrať nad Rumunkou Halepovou.
Challenger Budapešť (Krytý tvrdý povrch)
2:1
3:6
6:3
6:2
Lukáš Lacko zvládol aj druhý vzájomný zápas proti Ilijovi Ivaškovi. Slovenský tenista mal slabší rozbeh a v prvom sete ťahal za kratší koniec, keď si raz prehral svoje podanie. Druhé dejstvo bolo zo strany Lukáša Lacka lepšie a vďaka jedinému brejku dokázal vyrovnať. Rozhodujúci set bol spočiatku vyrovnaný, no jeho záver jasne patril nášmu hráčovi, ktorý ukázal väčšie skúsenosti a súperovi nedal šancu. V druhom kole nastúpi šiesty nasadený Lacko proti Francúzovi Halysovi.