D. Streda – Ružomberok 1:1 (kon.)
koniec
FC DAC Dunajská Streda
1:1 (0:1)
MFK Ružomberok
Nedeľa 17.03.2019, 15:00Fortuna liga • 1. kolo
Predzápasové kurzy: 1.67 3.7 4.59
   
  MFK Ružomberok ustál veľký tlak DAC Dunajská Streda v úplnom závere, druhýkrát neinkasoval a domov berie bod, s ktorým musí byť spokojný, pretože domáci mali oveľa viac z hry, no nepremenili mnohé šance. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok víkendu. (16:53:39)
   
  90+3
  Koniec zápasu.
   
  90+3
  DAC Dunajská Streda ešte získala rohový kop, ale dobrý center do päťky nezasiahol absolútne nik.
   
  90+3
  Lukáš Čmelík sa dostal cez Joneca do šestnástky, jeho center zrazil na roh Kružliak. V súboji striedajúcich hráčov Čmelík – Jonec však vyhráva domáci krídelník.
   
  90+2
  MFK Ružomberok sa snaží v nadstavenom čase držať loptu čo najďalej od vlastnej šestnástky. Tandir ešte ponaháňal Jedličku, ten loptu dostal do bezpečia.
   
  90+1
  Nadstavujú sa 3 minúty.
   
  90
  Kristi Qose ostáva ležať s kŕčom v nohe na trávniku, DAC Dunajská Streda pokračuje v protiútoku, pričom Albáncovi pomáha brankár Jedlička. Neprerušovalo sa. Kalmár strieľal spred šestnástky nad.
   
  89
  Eric Davis poslal dobrý center na Kalmára, pred ním zasiahol Kružliak a odvrátil na rohový kop. Po nízkom centri prešli dopredu hostia, osamotený Qose sa nedostal k ničomu.
   
  88
  Peter Gál-Andrezly mohol predviesť nebezpečnú akciu, pretože zľava sa pred ním otvoril veľký priestor do šestnástky, no šikovného záložníka zastavil ofsajd.
   
  87
  Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Matúš Kmeť, prichádza Viktor Jedinák.
   
  86
  MFK Ružomberok sa usadil na útočnej polovici, kde sa snaží držať loptu a naťahovať čas, pretože mu je jasné, že sily už navyše nemá a ak niekto strelí gól, tak to podľa všetkého bude Dunajská Streda.
   
  85
  Centre momentálne zasypávajú šestnástku Ružomberka jedna radosť, defenzíva hostí všetko odvracia. Celú akciu ukončila strela Ronana iba do stredu brány.
   
  84
  Lukáš Čmelík sa sprava dostal do šestnástky, lenže padol dosť naivne, takže pokutový kop nemohol byť pískaný a ani nebol, čo bolo veľmi správne rozhodnutie.
   
  83
  Lukáš Čmelík si nabehol na pravé krídlo, ťažký pokus spracovať nedokázal, preto bude vhadzovať striedajúci Jonec.
   
  82
  Taiwo Abdulrahman potiahol loptu z polovice ihriska až k šestnástke súpera. Zblokovaným centrom získal roh, z toho nebolo nič.
   
  81
  Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Štefan Gerec, prichádza Ismar Tandir.
   
  80
  MFK Ružomberok bude striedať, do hry príde útočník Ismar Tandir, ale odchádzajúci Štefan Gerec výrazne naťahuje čas.
   
  79
  Kristi Qose po dlhom čase predviedol ružomberskú strelu, jeho krížny pokus po trávniku išiel tesne vedľa priestoru troch žrdí.

  Matej Kubove


  Hľadáme spravodajcu pre tím FC DAC Dunajská Streda. Viac informácií tu.

  Góly: 73. Abdulrahman – 18. Gál-Andrezly

  Karty:   75. Davis (DUN) – 30. Čurma (RUZ), 39. Madleňák (RUZ), 46. Qose (RUZ)   63. Madleňák (RUZ)


  FC DAC Dunajská Streda: Jedlička – Koštrna (73. Čmelík), Šatka, Koné, Davis – Herc, Huk, Ronan – Tretiakov (46. Abdulrahman), Kalmár, Divković.
  Náhradníci: Kucz – Šimčák, Baumgartner, Abdulrahman, Bednár, Rodolfo, Čmelík.

  MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Kružliak, Maslo, Madleňák – Takáč, Qose – Kmeť (87. Jedinák), Mustedanagić (65. Jonec), Gál-Andrezly – Gerec (81. Tandir).
  Náhradníci: Čtvrtečka – Kružliak, Jonec, Jedinák, Zsigmund, Tandir, Brenkus.

  Diváci: 7 752