Z. Moravce - Vráble – Michalovce 0:1 (kon.) | Trenčín – Ružomberok 1:2 (kon.) | Podbrezová – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
Senica – Prešov 1:0 (kon.) | Trnava – Žilina 0:3 (kon.)
koniec
AS Trenčín
1:2 (1:0)
MFK Ružomberok
Sobota 25.11.2017, 14:00 • Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín • Fortuna liga • 17. kolo
Predzápasové kurzy: 1.53 4.34 5.65
   
  V druhom polčase sa dlho nič nedialo, až prišlo vylúčenie domáceho Ubbinka v 73. minúte. Ružomberok sa však stále nedostával do šancí, ale to platilo len do 85. minúty, keď na 1:1 vyrovnával Haskič. To hostí zrejme poriadne nakoplo a v 89. minúte pridal druhý gól hostí Kružliak a tak Ružomberok zvíťazil v Trenčíne pomerom 2:1! Pre domácich je to zrejme kruté, že inkasovali dva góly takto v závere, ale taký je futbal a tak Ružomberok cestuje domov s 3 bodmi.

  S týmto konštatovaním sa už lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Zápasom Vás sprevádzal Miroslav Revaj. (17:21:46)
   
  90+3
  Koniec zápasu.
   
  90+2
  Rohový kop získal aj Ružomberok, rozohral ho nakrátko a hostia sa snažia s loptou udržať na útočnej polovičke.
   
  90+1
  Trenčín zahrával rohový kop, ale domáci z neho nič nevyťažili. Macík sa s rozohrávkou lopty nikam neponáhľa.
   
  90
  Nadstavujú sa ešte 3 minúty!
  89. Dominik KRUŽLIAK - 1:2
  Zdroj: www.huste.tv
   
  89
  Ružomberok dal gól!

  Poriadna facka pre domácich futbalistov! Ružomberok zahrával rohový kop, ktorý síce domáci odvrátili do bezpečia, ale pred ich bránu prišiel prízemný center a DOMINIK KRUŽLIAK usmernil loptu do siete – 1:2!
   
  88
  A veľa nechýbalo a hostia mohli ísť do vedenia! Erik Daniel to skúsil priamou strelou pod brvno a Šemrinec vytiahol výborný zákrok a loptu vyrazil na rohový kop.
   
  87
  Hostia opäť prenikli na útočnú polovičku a po faule získavajú nebezpečný priamy kop. Jeho exekútorom bude tradične Erik Daniel.
   
  86
  Tak napokon Ružomberku zrejme to vylúčenie Ubbinka pomohlo, do konca zápasu ešte ostávajú nejaké tie minútky a môže to tak byť ešte veľmi zaujímavé.
  85. Nermin HASKIČ - 1:1
  Zdroj: www.huste.tv
   
  85
  Ružomberok dal gól!

  Domáci sú v šoku! Hostia vyrazili do rýchleho protiútoku, dostali sa až na útočnú polovičku, obrana Trenčína následne spravila veľkú chybu, pretože nedokázala postrážiť dobre rozbehnutého NERMINA HASKIČA a ten výbornou strelou ku tyčke prekonal Šemrinca – 1:1!
   
  85
  Žltú kartu dostáva Aschraf El Mahdioui (AS Trenčín).
   
  84
  Domáci po faule zahrávali zaujímavý priamy kop z nebezpečnej vzdialenosti. Napokon to priamom strelou na bránu skúsil El Mahdioui, ale trafil iba dobre postavený múr hostí.
   
  83
  Žltú kartu dostáva Peter Gál-Andrezly (MFK Ružomberok).
   
  83
  Na centrovanú loptu pred bránu domácich sa snažil reagovať Qose, ale jeho zakončenie úspešné nebolo a dopredu už vyrážajú domáci futbalisti.
   
  82
  Po dlhšej dobe sa hostia dostali na dostrel domácej brány a vybojovali aj rohový kop. Trenčín sa tak teraz bude musieť brániť.
   
  81
  Čas sa už Ružomberku začína krátiť, domáci aj naďalej vyhrávajú gólom Jangu z 38, minúty. Trenčín od 72. minúty dohráva bez vylúčeného Ubbinka, ale hosťom to zatiaľ nič nepomohlo.
   
  80
  Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Artur Pikk, prichádza Tihomir Kostadinov.

  Miroslav Revaj

  Góly: 38. Janga (Ubbink) – 85. Haskič, 89. Kružliak

  Karty:   72. Ubbink (TRE), 85. El Mahdioui (TRE) – 1. Maslo (RUZ), 83. Gál-Andrezly (RUZ)   73. Ubbink (TRE)


  AS Trenčín: Šemrinec – Čögley, Kleščík (C), Lawrence, Skovajsa – El Mahdioui – Paur (60. Zubairu), Ubbink, Gong (70. Beridze), Azango – Janga.
  Náhradníci: Chovan – Zubairu, Klooster, Beridze, Šalata, Čataković, Kvocera.

  MFK Ružomberok: Macík – Jonec, Maslo, Kružliak (C), Pikk (80. Kostadinov) – Qose, Kochan, Takáč (70. Gerec) – Daniel, Haskič, Gál-Andrezly.
  Náhradníci: Krajčirík – Kupec, Gerec, Maslo, Kostadinov, Menich, Sapara.

  Rozhodca: Filip Glova – Peter Bednár, Peter Jenčura – Dušan Sedlák