Mönchengladbach – Wolfsburg 4:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
4:0 (2:0)
VfL Wolfsburg
cz Piatok 10.11.2023, 20:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:23:12)

Je konec. Borussia Mönchengladbach porazil Wolfsburg 4:0.

Do utkání vstoupili trochu aktivněji hosté, ale v 16. minutě otevřel brankový účet Čvančara. Posléze mohl poslat domácí do dvoubrankového vedení Pléa, ale Casteels se zaskvěl parádním zákrokem. Nakonec ale právě belgický brankář katastrofální rozehrávku daroval druhou branku, o kterou se postaral Reitz.
    Také na začátku druhé půle byli hosté velmi aktivní, ale v 64. minutě přidal třetí branku Honorat. V 71. minutě ukončil gólový účet Pléa. Následně se zápas spíše jen dohrával.
    Mönchengladbach zvítězil nad Wolfsburgem 4:0.

90+2

90+2
    Nakonec ale vše skončilo pouze v moci gólmana a je konec.

90+2
    Aster Vranckx se snažil projít po levé straně a získal ještě rohový kop.

90+1
    Borussia získala další rohový kop z levé strany, který skončil na hlavě Nica Elvediho, ale Koen Casteels byl připraven.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

88
    Hostům tečou nervy. Lovro Majer zfauloval domácího hráče, ale žlutému trestu utekl.

87
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
    ze hřiště odchází Rocco Reitz, přichází Grant-Leon Ranos.

85
    Tentokrát si Wolfsburg sice vypracoval další střeleckou příležitost, ale ta skončila pouze vedle svatyně soupeře.

84
    Nicolas Cozza uviděl od soupeře kartu žluté barvy.

83
    ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Nathan Ngoumou,
    ze hřiště odchází Maximilian Wöber, přichází Fabio Chiarodia.

83
    Následný roh ale skončil v rukou gólmana.

81
    Domácí tlačí na soupeře a Koen Casteels musel vytáhnout další dva důležité zákroky. Borussia chce svému soupeři nadělit pověstné "bůra".

79
    Dle pohybu hráčů hostů to vypadá, že někteří se už vidí na cestě směrem domů.

77
    ze hřiště odchází Manu Koné, přichází Christoph Kramer,
    ze hřiště odchází Tomáš Čvančara, přichází Florian Neuhaus.

75
    Jonas Wind tentokrát centroval z pravé strany, ale míč byl opět odvrácen. Tentokrát ale pouze na rohový kop.