Wolverhampton – Liverpool 1:3 (kon.) | Aston Villa – Crystal Palace 3:1 (kon.) | Fulham – Luton 1:0 (kon.)
Manchester United – Brighton 1:3 (kon.) | Tottenham – Sheffield Utd. 2:1 (kon.) | West Ham – Manchester City 1:3 (kon.)
Newcastle – Brentford 1:0 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:3 (1:0)
Liverpool FC
Sobota 16.09.2023, 13:30 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 5. kolo

Wolverhampton mal veľmi dobrý prvý polčas, ale Liverpool v druhom dejstve zlepšil svoju hru a vyhral. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (15:31:15)

90+12

90+11
    Prihrávky v strede poľa, na ihrisku sa už nič zaujímavé nedeje.

90+9
    Hrá sa cez čas kvôli ošetrovaniu, ale už sa iba dohráva. O všetko je rozhodnuté.

90+7
    Ryan Gravenberch veľmi dlho kľučkoval v pokutovom území súpera, ale proti presile neuspel. Spadol, faul tam nebol.

90+5
    Nejaký čas sa nehralo, ale po opätovnom spustení sa Luis Díaz dostal pred brankára, José Sá jeho strelu vyrazil nad seba a potom si loptu stiahol.

90+3
    Striedanie v tíme Liverpool FC:
    z ihriska odchádza Mohamed Saláh, prichádza Ryan Gravenberch.

90+2
    Ešte pred gólom bola jedna situácia, kedy Darwin Núñez trafil do hlavy Dawsona, ale nepískalo sa. Anglický obranca je však poriadne otrasený a ošetrovaný.

90+1
    Liverpool dal gól!
    Harvey Elliott vystrelil z hranice pokutového územia, kde dostal veľa priestoru a od žrde dostal loptu do siete. Avšak, kľúčový bol teč HUGA BUENA, takže je z toho vlastný gól a Salah nezaznamenal svoju tretiu asistenciu v stretnutí. Anglický strelec sa išiel tešiť medzi fanúšikov, kde sa úplne stratil. Ľudia ho totálne zaplavili. Vytiahnuť ho museli až usporiadatelia.

90
    Nadstavuje sa 8 minút.

89
    Andrew Robertson prečítal pas na zadnú žrď, hlavou loptu posunul a za čiaru išla od Dohertyho, takže nasleduje odkop od brány Alissona.

87
    Mohamed Salah mohol mať na konte už tretiu asistenciu, pretože posielal loptu pred bránu na voľného Díaza. Toho stihli dostúpiť obrancovia.

86
    Liverpool v druhom polčase išiel za víťazstvom a dočkal sa, ale ostávajú posledné minúty, ktoré môžu veľa zmeniť.

85
    José Sá síce chytil roh, ale výkop nebol dobrý. ANDY ROBERTSON ho zachytil, prihral Salahovi, zároveň si nabehol do šestnástky, kde mu Egypťan poslal prihrávku a Škót zblízka otáča skóre.

84
    Luis Díaz sa dostal k lopte v pokutovom území, proti jeho rane parádne padol obetavo Craig Dawson a zablokoval loptu.

83
    z ihriska odchádza Jarell Quansah, prichádza Ibrahima Konaté.

81
    Jarell Quansah má zdravotné problémy a potrebuje ošetrenie. Uvidíme, či bude môcť pokračovať v hre.

80
    Nélson Semedo si vymenil loptu na hranici pokutového územia, strieľal pravačkou. Trafil obrancu Matipa.