Manchester United – Leicester 3:0 (kon.) | Tottenham – West Ham 2:0 (kon.)
Manchester United
3:0 (1:0)
Leicester City
Nedeľa 19.02.2023, 15:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 24. kolo

United dnes víťazia a treba uznať, že úplne zaslúžene. Od 25 minúty po góle Markusa Rashforda boli pánmi na ihrisku. Ja sa s vami lúčim a prajem vám ešte pekný večer.

90+4
    Bruno sa snažil lobom prehodiť Warda v bráne hostí. Následuje odkop od brány.

90+2
    Hostia zahrávali rohový kop. Domáca obrana odvrátila loptu do bezpečia.

90
    Hlavný arbiter nastavuje 4 minúty.

90
    Anthony Elanga prenikol po ľavej strane. Vypálil, ale Ward nohami vyráža.

90
    Začala nám posledná minúta riadného hracieho času.

88
    Veľká šanca United! Jadon Sancho potiahol akciu a perfektne vysunul do šance Weghorsta, ktorý opäť triafa len nohy Warda!

86
    Hostia sú v posledných minútach aktívni, ale obrana domácich stojí na pevných nohách.

84
    Harvey Barnes sa presadil na ľavej strane. Poslal center na Praeta, ktorý zakončoval. Dalot jeho pokus zblokoval.

82
    Anthony Elanga si výborne telom zakryl loptu. Už sa rozbiehol do brejku, ale Tielemans ho čisto sklzom zastavil.

80
    Striedanie.v domácom tíme. Z ihriska odchádza M.Sabitzer a na jeho miesto prichádza K. Mainoo.

80
    Domáci si robia s obranou hostí čo chcú. Sancho teraz pekne vykombinoval Faeta s Fernandézom.

78
    Zápas už máme rozhodnutý. V podstate sa už len dohráva.

75
    Striedanie v tíme hostí. Z ihriska odchádza Tete a na jeho miesto prichádza D. Praet

Z ihriska odchádza K. Iheanacho a na jeho miesto prichádza J. Vardy.

74
    Domáci mali ďalšiu šancu na skórovanie. Wan-Bissaka výbornou prihrávkou našiel vo vápne Weghorsta a jeho v poslednej chvíli zablokoval Faes.

72
    Domáci útočník Weghorst dostal prihrávku do vápna, jeho zakončenie letelo tesne mimo brány Warda.