West Ham – Chelsea 1:1 (kon.) | Arsenal – Brentford 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Brighton 1:1 (kon.)
Fulham – Nottingham 2:0 (kon.) | Leicester – Tottenham 4:1 (kon.) | Southampton – Wolverhampton 1:2 (kon.)
Bournemouth – Newcastle 1:1 (kon.)
Southampton FC
1:2 (1:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 11.02.2023, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 23. kolo

Je konec, takový závěr by asi po prvním poločase čekal málokdo! Už v 73. minutě se v oslabení hrajícím Wolves podařilo díky vlastní brance Bednarka vyrovnat. Definitivní hřebíček do rakve Southamptonu pak v 87. minutě zasadil João Gomes, jehož trefa znamená vítězství 1:2 pro Wolverhampton. (17:58:55)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 10:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:14.

90+7

90+6
    Mohammed Salisu si dobrým pohybem na křídle udělal prostor pro centr, který však bez větších potíží odvrátila obrana Wolves.

90+4
    Domácí měli k dispozici ještě rohový kop, nicméně ani ten k vyrovnávací brance nevede. Se Southamptonem už to vypadá bledě.

90+1
    James Ward-Prowse z volného kopu prostrčil míč do vápna, kde se o zakončení snažil Ainsley Maitland-Niles, toho ale vychytal gólman.

90
    Nastavuje se 6 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Southampton může vyrovnat pomocí volného přímého kopu z hranice velkého vápna.

89
    Střídání v týmu Southampton FC:
    ze hřiště odchází Roméo Lavia, přichází Stuart Armstrong.
    87. João GOMES - 1:2

87
    Wolves právě vstřelili branku! Tak to je neuvěřitelný závěr, v oslabení hrající Wolverhampton otáčí skóre! JOÃO GOMES využil zmatku v rozehrávce domácích a zmocnil se míče, který si navedl na hranu šestnáctky. Odtamtud nejprve trefil blok, napodruhé už se ale nemýlil a zamířil nechytatelně k pravé tyči.

85
    Domácí dokázali míč na několikrát vrátit do pokutového území, kde nakonec situaci vyřešil Craig Dawson, jenž hlavičkou posunul hrací předmět na svého gólmana.

84
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
    ze hřiště odchází Nélson Semedo, přichází Jonny Castro.

82
    Jasnou převahu v držení míče mají v posledních minutách domácí, překonat hluboko postavenou obranu Wolves ale bude v závěru utkání velice složité.

81
    Joe Aribo si dobře naběhl na levé křídlo, díky čemuž na něj mohla směřovat dlouhá vzdušná přihrávka, kterou záložník Saints přetavil v centr, ten byl ale mimořádně nepřesný.

80
    ze hřiště odchází James Bree, přichází Samuel Edozie.

79
    ze hřiště odchází Carlos Alcaraz, přichází Joe Aribo.

78
    Rohový kop Southamptonu rozehrál James Ward-Prowse centrem na bližší tyč, který odvrátil Diego Costa.

77
    Diego Costa v přečíslení dvou proti jednomu poslal míč na Sarabiu, který skluzem zakončil jen těsně vedle levé tyči. Případná branka by ale neplatila vinou ofsajdu.