Česko – Portugalsko 0:4 (kon.) | Španielsko – Švajčiarsko 1:2 (kon.)
Španielsko
1:2 (0:1)
Švajčiarsko
cz Sobota 24.09.2022, 20:45 • La Romareda, Zaragoza • Liga národov UEFA - Liga A • Skupina 2

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (22:43:43)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 0:1. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 9:15.

Je konec! Španělům se sice povedlo v druhém poločase srovnat, když Marco Asensio posunul míč na levou stranu, odkud vyslal tvrdou ránu pod břevno Jordi Albra. Jenže vyrovnaný stav vydržel jen tři minuty. Pak totiž Švýcarsko zahrávalo rohový kop, po kterém se prosadil Breel Embolo. To bylo ze stran gólů vše, a tak hosté si připisují tři body do tabulky. To znamená, že Španělsko se propadá na druhou pozici tabulky, zatímco Švýcaři poskočili na třetí příčku před Česko.

90+6

90+5
    S hostujícími fotbalisty už to vypadá více než dobře! Vybojovali totiž míč na obranné polovině a budou vhazovat. Tady se určitě pár vteřin ušetří...
    90+3. Sommer zachránil svému týmu tři body

90+3
    To byla v samotném závěru ještě obrovská možnost! Carlos Soler dostal přihrávku na penaltu, ovšem švýcarský gólman skvěle zasáhl!

90+2
    Útočná akce domácímu celku navíc ani trochu nevyšla. Yann Sommer následně míč odkopne co nejdále. Domácí fotbalisté tak musí rozjet novou akci.

90+1
    První minuta nastavení se nám pomalu, ale jistě, blíží ke svému konci. Míč mají sice na svých kopačkách Španělé, ale jsou s ním hodně daleko od brány.

90
    Nastavovat se bude pět minut!

89
    Gavi pelášil za míčem po levé straně, ovšem nestihl to k němu dříve než soupeř. Yann Sommer proto bude moci odkopávat, brzy začne nastavený čas.

88
    Marcos Llorente se snažil za každou cenu prosadit po pravé straně, ovšem mě proti sobě jasnou přesilu. Poté měl další konflikt s jedním ze soupeřů.

87
    Střídání v týmu Španělsko:
    ze hřiště odchází César Azpilicueta, přichází Carlos Soler.

87
    Střídání v týmu Švýcarsko:
    ze hřiště odchází Breel Embolo, přichází Haris Seferović.

86
    No, domácímu celku začíná velmi rychle ubíhat čas... Máme zde necelých pět minut do konce základní hrací doby, něco se bude určitě nastavovat,

85
    Míč po několika odrazech před Sommerem vyplaval právě u švýcarského gólmana. Ten se s ničím nepáral a poslal míč co nejdále od své vlastní brány.

84
    Marcos Llorente měl menší rozmíšku s Renatem Steffenem, ale vše je rychle uklidněno.

83
    Střely na bránu: 4 – 5!

82
    Breel Embolo byl faulovaný na polovině hřiště, takže hostujícímu celku se podaří ušetřit několik cenných vteřinek. Po chvilce ale přišel faul hráče hostí.