Žilina – Dunajská Streda 1:1 (kon.) | Ružomberok – Podbrezová 2:2 (kon.) | Trnava – B. Bystrica 1:2 (kon.)
MŠK Žilina
1:1 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Nedeľa 24.07.2022, 17:00 • Štadión MŠK Žilina • Niké liga • 2. kolo

Zápas, ktorý určite nenudil, sa končí remízou. V 13. minúte skóroval Myslovič, na jeho presný zásah odpovedal v 77. minúte Krstovič. V 88. minúte bol vylúčený Gidi, v nadstavenom čase nepremenil pokutový kop Kopas. (18:56:28)

90+4

90+3
    Adam Kopas (MŠK Žilina) nepremenil pokutový kop.

90+3
    Veszelinov je hrdinom! Zneškodnil pokutový kop, Kopas mieril k pravej žrdi, Veszelinov strelu vystihol a loptu vyrazil.

90+3
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Dániel Veszelinov).

90+1
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Nikola Krstović).

90+1
    Iľko si fantasticky jedným dotykom prebral loptu a zbavil sa viacerých hráčov, v šestnástke bol faulovaný, čo zanemená pokutový kop pre Žilinu!

90
    Ešte sa bude hrať 4 minúty.

88
    Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Mateus Brunetti).

88
    Červená karta pre tím MŠK Žilina (Samuel Gidi).

Gidiho šľapák ocenil hlavný rozhodca okamžitou červenou kartou.

87
    Po faule na Muhamedbegoviča vzplanuli na ihrisku vášne.

86
    Ďuriš bol s loptou vnútri šestnástky, rozhodol sa vystreliť, neprepálil Kružliaka.

85
    Nicolaescu prihral do behu Pintovi, ktorý posielal loptu na zadnú žrď, Belko sa jej nedotkol, vhadzuje Žilina.

83
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Dominik Veselovský, prichádza Milan Dimun.

82
    Gidi sa zbavil Ramadána a strieľal spoza vápna, vôbec netrafil dobre.

81
    Kopas vypálil z väčšej diaľky, netrafil priestor troch žrdí.

79
    Tvrdý projektil Nicolaescua, lopta sa od brvna odrazila na bránkovú čiaru! Už mohla D. Streda vyhrávať!

77
    Dunajská Streda dala gól!
    Myslovič má dnes konkurenciu. Sprava centroval Veselovský, NIKOLA KRSTOVIĆ sa výborne zorientoval v pokutovom území a vystrúhal nádherné nožničky. Lopta skončila v ľavej časti brány.