Elche – Osasuna 1:1 (kon.) | Granada – Vigo 1:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Sociedad 1:1 (kon.)
Barcelona – Mallorca 2:1 (kon.)
Granada CF
1:1 (0:0)
Celta Vigo
Nedeľa 01.05.2022, 16:15 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španielska LaLiga • 34. kolo

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a užijte si zbytek víkendu. Na viděnou. (18:21:02)

Granada zapsala ve druhém utkání pod novým trenérem Karankou druhý bod. Z osmnácté sestupové příčky se neposunula, na sedmnáctý Cádiz ovšem ztrácí už jen bod. Pouze o bod více má rovněž šestnáctá Mallorca, s níž se Andalusané utkají v příštím kole. Vigo si polepšilo na jedenáctou pozici. V dalším kole bude Celta hostit předposlední Alavés.

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:12.

Druhý poločas byl oproti tomu úvodnímu zajímavější a přinesl i dvě přesné trefy. Vigo poslal do vedení Iago Aspas, jehož střelu si při snaze zastavit balon před brankovou čárou srazil do sítě Antonio Puertas. Gól byl nakonec překlasifikován na vlastní. Když už se zdálo, že si Celta odveze domů všechny tři body, vyrovnal ve druhé nastavené minutě Luis Milla. Po jeho patičce na zadní tyč se zkoumalo video a případná teč v ofsajdu stojícího Moliny, branka ale byla po minutovém čekání uznána. Oba celky si tak body rozdělily.

90+8

90+7
    Stále stejný obrázek. Hosté drží míč na půlce Granady. Po Machísově útočném faulu na Tapiu rozehrají standardku. Na přímou střelu to ale není.

90+6
    Vigo hraje s míčem na útočné polovině. Běží už šestá minuta nastavení. Dost možná poslední šance na to pohnout se skóre.

90+4
    Po zhruba minutovém čekání na definitivní verdikt hra pokračuje. Balon se teď rychle stěhuje tak trochu chaoticky z jedné strany na druhou.

90+2
    Granada právě vstřelila branku!
    Matías Dituro nakonec třinácté letošní čisté konto nezapíše! Z levé strany odcentroval Darwin Machís a LUIS MILLA balon tečoval patičkou ke vzdálenější pravé tyčce. Po balonu se natahoval ještě Jorge Molina, který byl v ofsajdu. VAR ale potvrdil, že se míče nedotkl, takže gól platí.

90+2
    Celta utnula domácí ofenzivní snažení dlouhým odkopem na protější polovinu hřiště.

90+1
    V souboji fotbalistů s třiadvacítkou na zádech fauloval Jorge Molina Braise Méndeze. Má to za žlutou kartu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven minimálně o pět minut.

90
    Rozběhla se poslední minuta řádné hrací doby. Granada do ní vstoupila rohovým kopem z levé strany. Matías Dituro si s centrem poradil. Uvidíme, kolik se sudí Martínez rozhodne nastavit.

89
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo:
    ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Thiago Galhardo.

88
    Matías Dituro se znovu zaskvěl a nadále drží čisté konto! Álex Collado vyslal pumelici pod břevno, hostující strážce ale hezkou střelu vytáhl na rohový kop!

86
    Jorge Molina připravil palebnou pozici pro Luise Millu. Ten střílel po zemi výrazně vedle levé tyčky.

85
    Granada vytěžila z přímého kopu z 29 metrů roh. Po závaru před malým vápnem musel vyrážet odražený balon z kopačky Njegoše Petroviće Matías Dituro.

84
    Iago Aspas zvolil místo přihrávky svou dnes už šestou střelu. Vzápětí se musel spoluhráčům omlouvat, neboť si vylámal zuby na Maximianovi. Ten jeho přízemní střelu levačkou v pádu zpacifikoval.

83
    Po křižném centru z levé strany hlavičkoval nově příchozí Matías Arezo pod nohy brankáře Matíase Ditura. To nebyla špatná možnost na vyrovnání.