Radomiak – Gdańsk 0:0 (*12:00) | Varnsdorf – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Ostrava – Líšeň sk 2:0 (kon.)
Opava – L. Mikuláš sk 2:1 (kon.) | Jihlava – Brno 1:2 (kon.) | Teplice – Táborsko 2:2 (kon.)
Zlín – Prostějov 2:2 (kon.) | Ústí n. L. – Plzeň B 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Chrudim 1:3 (kon.) | GKS T. – Karviná 3:3 (kon.) | Vlašim – Č. Budějovice 1:3 (kon.)
Žilina B – Trebišov 2:1 (kon.) | Dynamo Drážďany – Pogoń 0:0 (14:00) | Michalovce – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Pardubice – Trenčín sk 2:1 (kon.) | Union Berlín – Dukla Praha 0:0 (zruš.) | Ružomberok – Pohronie 2:1 (kon.)
St. Pölten – Bohemians 1:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Midtjylland 1:2 (kon.)
GKS Tychy
3:3 (0:1)
MFK Karviná
cz Sobota 10.07.2021, 11:00 • KS Kuźnia Ustroň • Prípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:55:39)

Je konec. V tomto gólovém utkání nakonec nemáme vítěze, jelikož Tychy remizovaly s Karvinou 3:3. Po první půli vedla Karviná nad polskými Tychy 1:0 po brance Jeana Mangabeiry Da Silvy. Český celek byl o něco lepším týmem a mohlo to být i o víc branek, ovšem domácí dvakrát zachránila tyč. Ve druhé části zápasu padalo branek jako na běžícím páse. Nejprve v 62. minutě srovnal Kargulewicz, ovšem za dvě minuty poslal hosty zpět do vedení Šindelář. V 72. minutě srovnal Staniucha, ale Karviná šla za dvě minuty znovu do vedení po brance Zycha. Ovšem v 84. minutě se podruhé trefil Kargulewicz a na to už Karviná neodpověděla.

90

89
    Domácí mužstvo ale rychle rozehrálo a posléze přišel centr do vápna, ovšem ten skončil na hlavě karvinského obránce.

87
    Tychy jsou opět u míče, ale následně přichází jen faul soupeře.

86
    Karviná se opět snažila rychle odpovědět, ale tentokrát předvedl domácí brankář Odyjewski velmi dobrý zákrok.
    84. Kamil KARGULEWICZ - 3:3

84
    Tým GKS Tychy právě vstřelil branku! Je srovnáno na 3:3! Opět přišel útok středem hrací plochy a následná přihrávka do běhu na KAMILA KARGULEWICZE, který si opět poradila jako zkušený mazák a zakončil k pravé tyči.

81
    Hostující hráč se tentokrát dopustil faulu ve středu hrací plochy a Tychy budou znovu u balónu.

80
    Karviná měla k dispozici volný kop z pravé strany, ale následné zakončení skončilo jen vedle svatyně soupeře.

77
    Faul ze strany domácího mužstva uprostřed hrací plochy znamená míč pro Karvinou.
    74. Kacper ZYCH - 2:3

74
    Karviná právě vstřelila branku!
    Ovšem odpověď českého celku je opět velice rychlá a Karvinštví si berou vedení zpět na svou stranu! Centr z levé strany totiž skončil přesně na hlavě KACPERA ZYCHA, který uklidil míč k pravé tyči.
    72. Michal STANIUCHA - 2:2

72
    Tým GKS Tychy právě vstřelil branku! Domácí celek opět srovnává a nyní na 2:2! Tentokrát karvinská obrana nezafungovala úplně dobře, neboť přišla přihrávka do běhu středem hrací plochy, kde se MICHAL STANIUCHA dostal naprosto sám do zakončení a prostřelil karvinského gólmana.

70
    Zbývá posledních dvacet minut tohoto přípravného utkání a Karviná stále vede o jednu branku.

69
    Opět je k vidění velmi vyrovnaná hra, kdy nemá ani jedno mužstvo viditelnou převahu.

68
    Domácí mužstvo získalo rohový kop z pravé strany, ovšem ten skončil jen bezpečně v rukou brankáře karvinského celku.

66
    Karviná se opět dostala do zakončení po centru, ale nynější hlavička letěla jen vedle brány polského celku.

Michal Raška

Góly: 62. Kargulewicz, 72. Staniucha, 84. Kargulewicz – 16. Jean Mangabeira Da Silva, 64. Šindelář, 74. Zych

GKS Tychy: 1. pol. Jalocha – Mańka, Nedič, Szymura, Wolkowicz – Piatek, Žytek – Biel, Grzeszczyk, Kozina – Malec
    2. pol. Odyjewski – Połap, Zarębski, Sołowiej, Wacławek – K. Piątek, Misztal, Paprzycki, Steblecki, Kargulewicz – Staniucha.

MFK Karviná: Neuman – Křapka, Eduardo, Buchta, Bartošák – Jean Mangabeira, Nešický – Čmelík, Qose, Sinyavskiy – Papadopulos