Radomiak – Gdańsk 0:0 (*12:00) | Varnsdorf – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Ostrava – Líšeň sk 2:0 (kon.)
Opava – L. Mikuláš sk 2:1 (kon.) | Jihlava – Brno 1:2 (kon.) | Teplice – Táborsko 2:2 (kon.)
Zlín – Prostějov 2:2 (kon.) | Ústí n. L. – Plzeň B 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Chrudim 1:3 (kon.) | GKS T. – Karviná 3:3 (kon.) | Vlašim – Č. Budějovice 1:3 (kon.)
Žilina B – Trebišov 2:1 (kon.) | Dynamo Drážďany – Pogoń 0:0 (14:00) | Michalovce – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Pardubice – Trenčín sk 2:1 (kon.) | Union Berlín – Dukla Praha 0:0 (zruš.) | Ružomberok – Pohronie 2:1 (kon.)
St. Pölten – Bohemians 1:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Midtjylland 1:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:3 (1:1)
MFK Chrudim
cz Sobota 10.07.2021, 11:00 • Městský stadion • Prípravný zápas

Ode mne je to vše. Přeji pěknou sobotu. (13:25:20)

Stodvacetiminutový zápas končí vítězstvím Chrudimi 1:3. Vedení se sice ujala Mladá Boleslav, hosté ale rychle srovnali a koncem druhé čtvrtiny navíc otočili. V závěru pak přišla ještě pojistka. Chrudim předvedla velmi slušný výkon, se kterým by ve druhé lize mohla mířit vysoko. Mladá Boleslav naopak zklamání. Uvidíme, co týmy předvedou dále a zejména v úvodu ligové sezóny.

120

119
    Na druhé straně hřiště pak centr z pravé strany odvrácen hlavičkou mimo pokutové území.

118
    Hosté nyní navíc opět zahrozili, střílený centr z levé strany ale jen proletěl vápnem. Míš byl totiž pro možného zakončujícího hráče příliš daleko.

117
    Mladá Boleslav tak s výsledkem utkání a celkově s předvedeným výkonem spokojená být nemůže. Chrudim hraje velmi slušně, ale přece jen je to tým, který by Boleslavští měli porážet.
    115. BREDA - 1:3

115
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Teď už to ale Chrudimi vyšlo. DAVID BREDA naběhl do pokutového území z druhé vlny a po přihrávce uklidil míč přesně do levého dolního rohu. Pět minut před koncem je to už o dvě branky.

114
    Velká šance Chrudimi, kdy jeden z jejich hráčů, nejspíše Šípek, bránu o kousek minul svým lobem! Mohlo být prakticky rozhodnuto.

112
    Nyní se na pravém křídle jeden z hostů v souboji se soupeřem dostal s míčem až za čáru. Faul pískaný není a následuje tak pouze odkop od brány.

111
    Chrudimští pokračují v dobré obraně a nyní už prakticky nepouštějí soupeře do šancí a naopak se sami snaží hrozit z protiútoku. To se sice taky moc neděje, ale to hostům stačí.

110
    Jednoduché pro hostujícího gólmana, který si vyskočil pro míč, který padal z výšky směrem do pokutového území.

109
    Možný nadějný protiútok Chrudimi byl pokažen špatný prvním dotekem kousek za hranicí vápna. Míč se totiž odrazil k bránícímu hráči.

107
    A znovu letí míč na polovinu Mladé Boleslavi poté, co její hráči míč ztratili ještě předtím, než se vůbec dostali na dostřel bráně.

106
    Nyní už ale Chrudim ostří soupeře trochu otupila a je to zase klidnější. Mladá Boleslav to v tomto zápase bude už těžké, aby natáhla svou vítěznou sérii v přípravě.

104
    Tlak domácího týmu se postupně začíná zvyšovat, ale hostující obrana je v posledních desítkách minut kompaktnější než v prvním poločase. Mnoho velkých příležitostí se tak Mladé Boleslavi nedaří vytvářet.

103
    Teď to bylo od mladoboleslavských už překombinované. Prostor na střelu tam určitě byl, ale akce nakonec do zakončení ani nedošla.

102
    Následoval další rohový kop, se kterým si chrudimská obrana bez problémů poradila a míč odvrátila.

Filip Krůza

Góly: 25. Mešanovič – 28. Juliš, 59. Rybička, 115. Breda

FK Mladá Boleslav: Šeda – Douděra D., Suchý, Karafiát, Preisler, Dancák, Matějovský, Skalák, Mešanovič, Ladra, Fila
    Od 3. čtvrtiny: Halouska – Píchal, Šimek, Plechatý, Jurásek, Smrž, Mašek D., Douděra M., Mašek L., Stránský

MFK Chrudim: Mikulec – Řezníček V., Drahoš, Fišl, Hašek – Breda, Kesner, Řezníček J., Juliš – Rybička, Surmaj
    Náhradníci: Zíma, Fofana, Mikor, Průcha, Čáp, Šípek, Šplíchal, Trávníček, Dostálek, Tkadlec.