Juventus – Turín 4:1 (kon.) | Sassuolo – Lecce 4:2 (kon.) | Lazio – AC Miláno 0:3 (kon.)
Juventus Turín
4:1 (2:1)
FC Turín
cz Sobota 04.07.2020, 17:15 • Allianz Stadium (Turín) • Talianska Seria A • 30. kolo

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (19:17:46)

Fauly: 10:9

Zápas skončil, Juventus potvrdil roli favorita a v městském derby zdolal Turín FC 4:1. Už ve třetí minutě poslal do Juventus do vedení Paulo Dybala a ve 29. minutě zvýšil na 2:0 Juan Cuadrado. Hosté zápas zdramatizovali těsně před přestávkou, kdy snížil z penalty Andrea Belotti. Ve druhém poločase si to však domácí pohlídali a přidali ještě dvě branky. Nejprve dal Juventusu v 61. minutě větší klid na kopačky gólem z přímého kopu Cristiano Ronaldo a v 87. minutě si srazil centr Danila do vlastní branky Koffi Djidji.

90+5

90+4
    Ještě jednu akci Juventusu dokázal zakončit Cristiano Ronaldo, ale tentokrát nebyl v ideálním střeleckém úhlu. Přesto je z toho rohový kop.

90+3
    Juventus by už zřejmě rád dohrál zápas s míčem na kopačkách, protože ho soupeři vůbec nepůjčuje.

90+2
    A ten dokázali Turínští FC odvrátit do prozatímního bezpečí.

90+1
    Cristiano Ronaldo střílel z hranice pokutového území, ale po jeho sražené ráně je to jen rohový kop.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Zpoza šestnáctky si našel prostor na střelu Soualiho Meïté, ale Buffona nepřekonal.

89
    Po centru Ansaldiho se do zakončení z voleje dostal Andrea Belotti, ale neměl štěstí a branku Juventusu minul.

88
    Domácí byli blízko pátého gólu, ale míč hlavou po centru Costy dokázal ještě před brankovou čárou odhlavičkovat Armando Izzo.
    87. Koffi DJIDJI - 4:1

87
    Juventus právě vstřelil branku!
    Juventus jde do vedení 4:1 a o vítězi dnešního derby je definitivně rozhodnuto. Z levé strany odcentroval Danilo a na malém vápně si míč nešťastně do vlastní branky srazil KOFFI DJIDJI.

86
    Juventus započíná svou další akci až od brankáře Buffona, který už není jedničkou Juve, ale dnes dostal přednost před Polákem Wojciechem Szczęsnym, který v náročném programu odpočívá na lavičce.

85
    Z hodně velké dálky zkusil štěstí Rabiot, ale jeho pokus levačkou rovněž nebyl přesný.

84
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Cristian Ansaldi.
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Gleison Bremer, přichází Koffi Djidji.

83
    Juventus dál obléhal branku Turína. Nakonec se rozhodl vystřelit před chvíli příchozí Argentinec Gonzalo Higuaín, branku ale netrefil.

83
    Juventus rozehrál na krátko a bude pokračovat ve své kombinaci na útočné polovině.

Petr Sumbal

Góly: 3. Dybala (J. Cuadrado), 29. J. Cuadrado (Ronaldo), 61. Ronaldo, 87. Djidji (vla.) – 45+6. Belotti (pen.)

Karty:   26. Bonucci (JUV), 39. Pjanić (JUV), 45+5. de Ligt (JUV), 70. Dybala (JUV) – 58. Izzo (TUI), 60. Aina (TUI)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 9:8. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:9.
    Juventus Turín: Buffon – J. Cuadrado, de Ligt, Bonucci, Danilo – Bentancur, Pjanić (49. Matuidi), Rabiot – Bernardeschi (55. Costa), Dybala (80. Higuaín), Ronaldo.
    Náhradníci: Pinsoglio, Szczęsny – Costa, Wesley, Higuaín, Matuidi, Muratore, Olivieri, Ramsey, Rugani.

FC Turín: Sirigu – Izzo, Lyanco, Bremer (84. Djidji) – De Silvestri (80. Edera), Lukić, Meïté, Aina (84. Ansaldi), Berenguer – Belotti, Verdi (68. Millico).
    Náhradníci: Rosati, Ujkani – Adopo, Ansaldi, Djidji, Edera, Ghazoini, Millico, N'Koulou, Rincón, Singo, Zaza.

Rozhodca: Maresca – Paganessi, Mondin