Gençlerbirliği – Kasımpaşa 0:2 (kon.)
Gençlerbirliği S.K.
0:2 (0:1)
Kasımpaşa SK
cz Pondelok 29.06.2020, 20:00 • Eryaman Stadyumu, Ankara • Turecká Superliga • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:55:47)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:7. Fauly: 13:9.

Je konec. Kasımpaşa SK zvítězila na půdě Gençlerbirliği S.K. poměrem 2:0. Začátek utkání nebyl příliš atraktivní, ale v 17. minutě poslal hosty do vedení Koita. Následně jsme byli svědky několika šancí, zejména ze strany hostů, ale dalšího gólu jsme se v první půli nedočkali. Druhá polovina zápasu vypadala podobně jako první poločas, ale nakonec vše definitivně rozhodl v 90+5. minutě Ndongala.

90+5
    90+4. Dieumerci NDONGALA - 0:2

90+4
    Kasımpaşa právě vstřelila branku!
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení a definitivně tak berou tři body! DIEUMERCI NDONGALA dostal po pravém křídle skvělou přihrávku do běhu a následně fantasticky zakončil pod brankáře Nordfeldta. Asistence: Tarkan Serbest.

90+4
    Nakonec přišla střela hostujícího hráče, ovšem ta skončila pouze vedle pravé tyče.

90+3
    Ovšem následná střela zpoza vápna byla zblokována a Kasimpasa jde do protiútoku.

90+2
    Gençlerbirliği se snažilo převést hru na levou stranu, ale míč skončil v zámezí a hosté tak mají autové vhazování.

90+1
    Hosté se sice dostali dopředu, ale zatím pouze drží balón na polovině soupeře.

90
    Flávio nyní uviděl žlutou kartu za nesportovní chování.

90
    Hosté sice dávají gól, ale nakonec se odmával a také odpískal ofsajd!

89
    Domácí hráč Yasin Pehlivan uviděl od sudího za svůj nedovolený zákrok kartu žluté barvy.

88
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Erdem Özgenç, přichází İlker Karakaş.

88
    Domácí hráč Floyd Ayité přišlápl nohu soupeři a hra je tak na malou chvíli přerušená.

88
    Kasimpasa se snaží držet míč ve středu hracího pole, ale Gençlerbirliği následně získalo autové vhazování.

87
    Opět byla k vidění jen nepřesná přihrávka domácího hráče, která tak skončila až u gólmana Köseho.

85
    Ovšem Gençlerbirliği nedokázal nic vážnějšího vymyslet a Ramazan Köse bude mít pouze odkop od své svatyně.

84
    Domácí celek získal autové vhazování na polovině soupeře a může tak srovnat stav utkání.