Teplice – Opava | 2:2 (kon.) | | | Bohemians – Č. Budějovice | 3:2 (kon.) | | | Karviná – Sparta Praha | 1:4 (kon.) |
Mönchengladbach – Union Berlín | 4:1 (kon.) | | | Paderborn – Dortmund | 1:6 (kon.) |
Vlašim – Sokolov | 1:1 (kon.) | | | Pardubice – Ústí n. L. | 5:0 (kon.) |
Wisła Pł. – Korona | 1:4 (kon.) | | | Kraków – Jagiellonia | 0:1 (kon.) | | | Gdańsk – Arka | 4:3 (kon.) |
Hamburger – Wiesbaden | 3:2 (kon.) | | | Heidenheim – Aue | 3:0 (kon.) | | | Dynamo Drážďany – Stuttgart | 0:2 (kon.) |
Energetik-BGU – Vitebsk | 3:3 (kon.) | | | Borisov – Isloch Minsk | 1:0 (kon.) | | | Rukh Brest – Dinamo Brest | 1:4 (kon.) |
Portugalsko – Grécko | 0:1 (kon.) |
koniec
FK Pardubice
5:0
(4:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
David Klier
Góly:
14. Solil, 24. Pfeifer, 36. Hlavatý, 39. Hlavatý, 46. Hlavatý
Rozhodca: Julínek – Novák, Váňa
Diváci:
Nepremenená penalta:
FK Pardubice:
Boháč – Prosek, Toml, Šejvl, T. Čelůstka (74. Surzyn) – Jeřábek (C) – Zifčák (68. Paixao da Silva), Solil, Hlavatý (68. Tischler), Pfeifer (74. Lee) – P. Černý (58. Šplíchal).
Náhradníci: Hrnčíř – F. Čihák, Lee, Tischler, Paixao da Silva, Surzyn, Šplíchal.
Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň (52. J. Plachý) – M. Bílek, Pimpara, Písačka (36. Miskovič), Prošek – M. Valenta, J. Peterka (C), Hudec – Drame (46. Bassey), L. Matějka (58. Chodora), D. Richter (46. Čičovský).
Náhradníci: J. Plachý – Bassey, Chodora, Kunc, Miskovič, Čičovský, Kolařík.
Tréner:
Náhradníci: Hrnčíř – F. Čihák, Lee, Tischler, Paixao da Silva, Surzyn, Šplíchal.
Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Tvrdoň (52. J. Plachý) – M. Bílek, Pimpara, Písačka (36. Miskovič), Prošek – M. Valenta, J. Peterka (C), Hudec – Drame (46. Bassey), L. Matějka (58. Chodora), D. Richter (46. Čičovský).
Náhradníci: J. Plachý – Bassey, Chodora, Kunc, Miskovič, Čičovský, Kolařík.
Tréner:
Rozhodca: Julínek – Novák, Váňa
Diváci:
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Čelůstka, přichází Michal Surzyn.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Zifčák, přichází Ewerton Paixao da Silva.