AS Rím – Udinese 0:0 (odl.) | Bergamo – Neapol 0:0 (odl.) | Bologna – Cagliari 0:0 (odl.)
CFC Janov – Juventus 0:0 (odl.) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (odl.) | Inter – Brescia 0:0 (odl.)
Lecce – Sampdoria 1:2 (kon.) | Spal – AC Miláno 0:0 (odl.) | Turín – Lazio 0:0 (odl.)
Videoprenos

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (21:33:25)

Vhledem k opatřením kvůli koronaviru se utkání odehrálo bez diváků.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 1:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 15:16.

Je dobojováno. Hosté sice po prvním poločase prohrávali o jednu branku díky pokutovému kopu Turína. Ovšem hned na začátku druhého poločasu dokázali srovnat na 1:1 a ve dvaasedmdesáté minutě pak zápas dokonce otočili. Své těsné vedení 2:1 nakonec uhájili až do konce a ze hřiště Turína si tak odvezou všechny tři body. Domácí naopak zůstali bez jediného bodu. Římské Lazio je stále ve hře o italský ligový titul.

90+6

90+4
    Hosté ho zahráli nakrátko, Milinković-Savić pak míč zblízka poslal na branku soupeře, domácí ho ale dostali do bezpečí a hned ho poslali ven.

90+4
    Po faulu domácích zahraje ještě Lazio volný přímý kop.

90+4
    Joaquín Correa drží dlouho míč na své kopačce, a až po chvilce ho dostal do pokutového území. Domácí pak po zisku míče dostali tento za postranní čáru a Jordan Lukaku zahraje autové vhazování.

90+3
    Immobile střílel po zemi, jeho pokus však nohou zablokoval obránce Turína a poté poslal míč ke středu pole.

90+2
    Hosté se nikam neženou, brání svůj těsný náskok a nepouštějí domácí k vyrovnání. Nyní se sami hráči Lazia vydají do rychlého protiútoku.

90
    Nastavovat se bude ještě pět minut navíc.

90
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Djavan Anderson.

90
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Manuel Lazzari, přichází Bastos.

89
    Domácí na nic nečekají, své poslední síly vrhli do útoku a opět se ocitli v dobré akci, ale pokus Cristiana Ansaldiho šel jen do boční sítě.

88
    Dobrý centr přilétl do pokutového území hostů, kde si vyskočil Cristian Ansaldi, ale jeho hlavičkový pokus nezaplul do hostující branky.

87
    Joaquín Correa střílel, Sergej Milinković-Savić pak jeho pokus ještě dorážel, ale nakonec další slibná šance hostů končí mimo branku Turína.

85
    Další pokus, který vyslal Álex Berenguer, jenž je v posledních chvílích hodně aktivní, končí jen vedle Strakošovy brány.

84
    Na druhé straně atakovali branku hostů zase hráči Turína, ovšem Álex Berenguer přízemní pokus nasměroval jen k brankáři Strakošovi.