Topoľčany – Spišská N. Ves 1:4 (kon.) | Žilina – Pov. Bystrica 5:2 (kon.)
MsHK Žilina
5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
HK 95 Považská Bystrica
Piatok 07.02.2020, 18:00 • Tipsport Aréna, Žilina • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • Skupina B

S konštatovaním, že MsHK DOXXbet Žilina na domácom ľade porazil HK 95 Považská Bystrica 5:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok piatkového večera. Dočítania priatelia. (20:08:54)

59:36
    V samom závere ešte jedna strela domácich na bránku Mária Lampera, ten skryl puk vo svojej výstroji.

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:52
    Záver zápasu sa blíži, oba tímy už len dohrávajú zápas.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:31
    Hostia ešte stále so snahou o útočnú akciu, stále sa im však nedarí v zakončení.

56:33
    Hostia sa ešte snažia niečo vymyslieť v útočnom pásme, po pár sekundách však strácajú puk.

55:53
    Záver zápasu sa nám neúprosne blíži, o víťazovi je viacmenej rozhodnuté, ani jeden z tímov sa už nikam neponáhľa.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút tretej tretiny, Žilina vedie nad Považskou Bystricou zatiaľ 5:2.

54:37
    Domáci v plnom počte.

54:13
    Delovka hostí od modrej čiary, puk bol počas letu viackrát tečovaný, ale napokon končí v moci Maroša Mikoláša.

54:03
    Hostia sa usadili v útočnom pásme.

53:55
    Domáci získali puk a okamžite ho posielajú cez všetky čiary.

53:28
    Hostia v plnom počte. Brankár Lamper je stále na striedačke svojho tímu.

53:15
    Strela Ligasa od modrej čiary si cestu do siete domáceho tímu nenašla.

53:01
    Hrá sa 4 na 4, hostia však už majú brankára na striedačke a snažia sa s výsledkom ešte niečo urobiť!

52:37
    Oddychový čas hostí.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Húževka (Markovič, Dubeň), 4. Markovič (Húževka), 20. Zahradník, 33. Pjaták (Korbáš), 52. Húževka (Markovič, Minárik) – 10. Németh (Drevenák), 35. Nahálka

MsHK Žilina: Mikoláš (Lackovič) – Surán, Dubeň, Coma, Turian, Pišoja, Leško, Patlevič – Minárik, Húževka, Markovič – Kokavec, Ondruš, Rehák D. – Macek, Prášil, Zahradník – Korbáš, Valášek, Pjaták
    HK 95 Považská Bystrica: Lamper M. (Klinčúch) – Nahálka, Ďurkech L., Šefčík, Augustín, Niník, Saboš, Knudsen, Bednár – Drevenák, Zlocha, Krieger – Ligas, Rufati, Švantner – Rodionov, Mokrohájsky, Pelech – Németh

Rozhodca: Korba – Varga, Pribula