Leicester – West Ham 4:1 (kon.) | Tottenham – Norwich 2:1 (kon.) | Manchester United – Burnley 0:2 (kon.)
Manchester United
0:2 (0:1)
Burnley FC
Streda 22.01.2020, 21:15 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 24. kolo

Od začiatku zápasu sa domáci javili ako lepší tím, no v zakončení sa im vôbec nedarilo. Chris Wood ešte v prvom polčase dobre zareagoval a dokázal v šestnástke prekonať de Geu. V druhom polčase perfektnou strelou do rohu brány zvýšil na 0:2 Jay Rodriguez. Ďakujem za pozornosť a prejem pekný večer. (23:13:37)

90+4

90+1
    Ďalší faul v strede ihriska zdržuje snahu Manchestru United na strelenie aspoň kontaktného gólu. Rozohrávať bude Burnley.

90
    Rozhodca pridal druhému polčasu ďalšie 4 minúty.

89
    Po malej prestávke sa pokračuje so stavom 0:2. Pri lopte sú hráči Burnley a do útoku sa vôbec neponáhľajú.

88
    Rozhodca si túto situáciu šiel ešte skontrolovať na video.

87
    Juan Mata (Manchester United) poslal center do šestnástky, na ktorý vyskočil Luke Shaw a loptu poslal hlavou do brány hostí. Rozhodca ho ale neuznal kvôli útočnému fualu.

86
    Manchester United je v závere zápasu pri lopte oveľa častejšie ako súper a gól už je cítiť vo vzduchu.

85
    Dwight McNeil (Burnley) odchádza za postrannú čiaru a hra bude pokračovať bez neho.

84
    Dwight McNeil (Burnley) bol faulovaný pri vlastnej šestnástke a ostáva ležať na zemi. Rozhodca k nemu volá lekárov.

83
    Strely na bránu: 6:2

82
    Hráči Burnley zhusťujú priestor pred vlastnou šestnástkou. Kvôli tomuto sa domácim vôbec nedarí dostať sa na dostrel brány.

81
    Iba ofsajdové postavenie zabránilo hosťom v rýchlom protiútoku. Harry Maguire neváhal a okamžite rozohral ďalšiu akciu domácich.

80
    Dnešné stretnutie sleduje 73198 divákov.

79
    Mason Greenwood (Manchester United) si dokázal pred šestnástkou súpera spraviť priestor a prudko vystrelil. Jeho pokus šiel tesne vedľa brány.

78
    Aaron Wan-Bissaka (Manchester United) dostal nepresnú prihrávku do pravého rohu ihriska, no dokázal si s napádajúcim obrancom poradiť a vybojoval autové vhadzovanie.

77
    Manchester United má loptu väčšinu času pod svojou kontrolou, no nedarí sa im presne zakončovať a to je hlavný dôvod prečo majú stále na svojom konte nulu.

76
    Luke Shaw (Manchester United) poslal z ľavej strany prízemný center do šestnástky, no nebol to ideálny pokus a prvý obranca hostí ju odkopol ďaleko od svojej brány.

75
    Luke Shaw (Manchester United) skúsil poslať center do šestnástky, no neúspešne. Útok môžu založiť hostia.