Spišská N. Ves – Skalica 3:4 (kon.) | Martin – Žilina 4:1 (kon.) | Dubnica – Levice 1:0 (kon.)
Topoľčany – Trnava 7:6 (kon.) | Pov. Bystrica – Bratislava Capitals 2:5 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
HK Skalica
Piatok 06.12.2019, 17:30 • Stez Aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 25. kolo

58:48
    Chovan mohol vyrovnať, trafil len tyčku.

57:49
    Domáci hrajú vabang aj z obrancami v útoku. Dve minútydo konca tretiny. Šimo už opustil svoju bránu.

55:32
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Krásny protiútok z prihrávkami na jeden dotyk. Zníženie zaznamenal FINDURA
    Asistencia: Knižka, Hamráček

48:42
    Len to tak zahučalo po nepresnej strele hostí.

47:48
    Havrila to skúsil krížnou strelou na vzdialenú tyč, pravú.

47:28
    Šmída sa predviedol, sám sa zmocnil puku po vhadzovaní a dostal sa až k zakončeniu.

45:43
    Rýchle dve strely hostí za sebou, Šimo mal plné ruky práce. Dostal sa až do sedu.

37:42
    Novák v koncovke z bezprostrednej blízkosti.

35:37
    Asi som to privolala. Alvo viedol puk, obkúžil bránu a tam už číhal Vartovník. Znížil na 2:4
    ASISTENCIA ALVO

35:29
    Už mohlo byť 2:4. Túto krásnu strelu však brankár bravúrne zvládol.

35:09
    Halász to celé zvládol sám. Zachytil puk na na obrannej modrej a sám sa okamžite rútil na bránu. Zakončil priamo k ľavej tyčke.
    Bez asistencie.

32:25
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Kotzman – 2 min., podrazenie).

31:06
    Janík vyslal tvrdú strelu ako z dela, Šimo zakročil betónom

29:21
    Striedanie v tíme HK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Rabčan, prichádza Šimo.

29:21
    Skalica dala gól!
    Trenčan vymietol ľavý horný roh a domáci riagujú striedaním brankárov. Stav 0:4 je naozaj na zamyslenie v domácej kabíne.
    Asistencia: Kotzman

26:35
    Utok sa skončil zásahom. Rabčan robil čo mohol, prvý puk vyrazil pred seba, no z problémov sa nedostal včas. Skočil rybičku, no puk ho predsa preskočil. Okoličány to mál ľahké a vymietol vrch opustenej brány.
    ASISTENCIA Melicher

22:42
    Findura vystrelil tvrdo, bránu však minul.

17:47
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Janík – 2 min., nedovolené bránenie).

16:29
    Asi som to zakríkla a rázom je to 0:2. Strela z ľavého bodu na vhadzovanie si našla cestu až do brány.
    Asistencia: Okoličány.

15:00
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Chovan – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

8:59
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Šmída – 2 min., nedovolené bránenie).

6:05
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Badalián – 2 min., podrazenie).

3:45
    Tento gol ide na hlavu golmana. Mikesa veľmi jednoducho vyviezol puk po pravej strane. V útoku ho podporoval strelec JASA, golman. Mu naletel na kľučku a vykorčuľoval príliš skoro.
    ASISTENCIA MIKESA

2:47
    Knižka spáchal chybu vo vlastnom pásme a stratil čistí puk.

1:14
    Máme tu prvý útok v zápase, na strane domácich.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 36. Halász, 36. Vartovník (Alvo), 56. Findura (Knižka, Hamráček) – 4. Jaša (Mikesa), 17. Šmída (Okoličány), 27. Okoličany (Melicher), 30. Trenčan (Kotzman)

HK Spišská Nová Ves: Rabčan(Šimo)
    Chovan- Knižka, Kover, Vartovník, Novák, Boldižár- Alvo, Václav, Havrila, Koky, Vantroba- Božoň, Hamráček, Halász, Findura, Petrek- Chovanec, Ondov, Štrauch, Badalian

HK Skalica: Trutt-Ovečka
    Horváth, Škapík, Okoličány, Šmída, Štumpf, Mikésa- Janík, Trnka, Jaša, Kotzman, A, Hohl- Hílek, Trenčan, Pulščák, Kotzman. P. Melicher- Koziot

Rozhodca: Smerek- Hajnik, Ďurina