Lipt. Mikuláš – Košice 0:0 (zruš.) | Miškovec – Nitra 2:5 (kon.) | Zvolen – Poprad 3:5 (kon.)
Detva – HC Slovan 1:2 (1:2 po s.n.) | B. Bystrica – Michalovce 4:3 (po pr.) | Nové Zámky – Budapešť 5:3 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Utorok 03.12.2019, 18:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR) • 28. kolo

S konštatovaním, že Banská Bystrica porazila na domácom ľade hokejistov Michaloviec 4:3 po predĺžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:22:38)

60:27
    Banská Bystrica dala gól!
    Tak toto bola doslova hokejová lahôdka! Southorn našiel prihrávkou JOONU JÄÄSKELÄINENA, ktorý delovkou z prvej vymietol všetky pavučinky v bránke smutného Filipa Suráka! Asistencie: Jordon Southorn, Jordan Hickmott.

60:22
    Domáci okamžite v útočnom pásme pred Filipom Surákom.

60:05
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Korhonen – 2 min., hrubosť).

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po troch tretinách máme v Banskej Bystrici stav 3:3, o malú chvíľu sa začne predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:32
    Peter Galamboš bol v dobrej streleckej pozícii, trafil však len obrancu Michaloviec.

59:21
    Hostia stále kombinovali v útočnom pásme, napokon je to zakázané uvoľnenie v podaní Banskej Bystrice.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:29
    Michalovce sa snažia ešte niečo vymyslieť, Lalancette ale neprihral presne Korhonenovi.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:11
    Hostia v tomto momente stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú počas hry.

56:22
    A je vyrovnané! Bubela opäť našiel medzi kruhmi MAREK BARTÁNUSA, ktorý nikým nekrytý z prvej doslova prestrelil nešťastného Suráka v bránke hostí! Asistencie: Miloš Bubela, Marek Slovák.

55:36
    Jacob Cardwell sa vydal do útoku po ľavej strane, následne Surák kryl strelu jedného z domácich útočníkov.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:12
    Pekná akcia v podaní domáceho obrancu Vladimíra Mihalika, ktorý utešenou strelou preveril pozornosť Suráka v bránke hostí.

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Bartánus (Bubela, Lamper), 18. Hickmott (Southorn, Cardwell), 57. Bartánus (Bubela, Slovák), 61. Jääskeläinen (Southorn, Hickmott) – 18. Chalupa (Hvila), 38. Mašlonka (Lalancette, Dalhuisen), 45. Lalancette (Mašlonka)

HC´ 05 Banská Bystrica: Beskorowany (Gajan) – Southorn, Cardwell, Ďatelinka, Nemčík, Mihalik, Petrinec, Zubák, Sojka – Hrnka, Hickmott, Jääskeläinen – Bartánus, Bubela, Lamper – Gabor, Slovák, Šille – Kabáč, Tamáši, Fafrák
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Surák (Glosár) – Dalhuisen, Ventelä, Vorobjev, Mesikämmen, Hančák, Kolba, Zekucia, Borov – Korhonen, Lalancette, Mašlonka – Hričina, Galamboš, Spilar – Safaralejev, Linet, Giľák – Chalupa, Šimun, Hvila

Rozhodca: Kalina, Kókai – Bogdaň, Kis-Király